Aktualitet

Qytetari ankohet tek Berisha: U dogjën dy makina, policia fsheh ngjarjen


               Publikuar në : 20:44 - 13/02/20 M S

Ish-kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e radhës nga qytetari digjital, ku denoncon policinë se ka fshehur djegien e dy mjeteve në Shkodër.

Dy makina janë djegur gjatë natës, e ndërsa qytetari parashtron disa pyetje.

Ai kërkon të dijë se pse uniformat blu e fshehin si ngjarje, dhe a janë paguar për këtë akt?! Denoncuesi ia konfirmon këtë burim lajmi Berishës, duke i thënë se shumë njerëz e kanë parë live këtë skenë.

Statusi

Ne Shkoder digjen dy makina. Narkopolicia fsheh krimin.

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Pershnetje doktor
Jam brenda rradhve te policis shkoder dhe imagjinojeni vet se ku ka shku puna kur ne skena fuqi dhe detyrohena me denoncu vedin te ju. Dje u gjuajten me arm ne qender tShkodres kurse jo ma larg se nji nat perpara 2 makinave ju asht vu flaka te Kinemaja. Te lutem bani kto pytje drejtusave tpolicise Shkoder.
Dy makinat golf a jane djeg te kinemaja ne mes te nates.
A ka shku policija e shkodres dhe a i kane fsheh gjurmet.
A jane ne pronesi te njerzve qe japin fajde nShkoder dhe kush i ka vu zjarrin?
A e mbajten tfsheht drejtuesit e policis dhe a kane marr lekt per kyt pune?
Informacjoni asht 100% i sigurt se ka pas njerz qe e kane pa skenen lajv nga ballkonet e pallatave
Anonim te lutem se me hekun prej punet”


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT