E shtunë, 25 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

Qytetarët në kor: “O Erion, a i kape fiqtë?” (video)

Qytetarët teksa po drejtoheshin tek Drejtoria e Policisë, gjatë rrugës kanë shpalosur thirrje nga më të ndryshmet, duke mos lënë pas dhe talljet ndaj kryebashkiakut Erion Veliaj.

Një prej tyre thërriste me megafon: “fiku, fiku”. Më tej dëgjohet duke thënë: “O Erion, a i kape fiqtë?”.

Kaq ka mjaftuar që turma të entuziazmohej. Por, në morinë e komenteve dëgjohet edhe një prej tyre, i cili shprehet se më shumë urren Veliajn se kryeministrin Rama.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Foto me Sorosin, Berisha i akuzon se projektuan ndarjen e Kosovës

Dënimi i Llallës/ Rama reagon për herë të parë për mediat franceze

Gjykata e Apelit la në fuqi dënimin nga Gjykata e Posaçme e Shkallës së Parë me 2 vite burg për Llallën. Ish-kryeprokurori mungoi në...

Foto me Sorosin, Berisha i akuzon se projektuan ndarjen e Kosovës

Ish-kryeministri Berisha është revoltuar pas një fotoje të shpërndarë nga kryeministri Rama krahë George Soros. Rama zbuloi në rrjetet sociale se është takuar në...

Yuri Kim me porosi të qarta nga Uashingtoni, vulos fundin tragjik të Berishës

Dje, Gjykata e Apelit të Posaçëm Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit vendosi rihapjen e hetimeve për tragjedinë e "Gërdecit". Nga ana tjetër, ambasadorja...

Aksident në Kuçovë, shoferi shpëtohet katër orë pas bllokimit në kamion

Në Kuçovë ka ndodhur mrekullia, ku shoferi është shpëtuar katër orë pas bllokimit në kamion. Drejtuesi i kamionit me inicialet A. P.,  që mbeti...

Njihuni me këmbimin valutor, 25 shtator 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rritje e lehtë e dollarit, frangës zvicerane, paundit britanik dhe euros. Më poshtë do të gjeni...