E hënë, 27 Shtator, 2021
20.5 C
Tirana

Qenkan martuar? Elvana Gjata është bërë nuse (video)

Prej kohësh fansat po presin filmin ‘2 gisht mjaltë’, ku Elvana dhe Ermal Mamaqi luajnë rolet kryesore. Ermali pak ditë më parë zbuloi se Elvana do të vijë së shpejti me një tjetër projekt muzikor, i cili do të jetë kolona zanore e filmit.

Tanimë ky projekt e ka një emër, dhe do të titullohet “Pa dashuri”. Këtë na e zbuloi vetë Elvana, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ku na la të kuptonim se ajo dhe Mamaqi qenkan martuar në këtë film.

 

View this post on Instagram

 

“Pa dashuri” @2gisht_mjalte @lyricalson

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Berisha, nga Ryersoni tek Yuri Kim

Nga: Mentor Kikia Zhvillimet që po ndodhin tani në politikën shqiptare janë më të rëndësishmet që kanë ndodhur që nga vitet 1990-1992. Dhe kanë për...

Bërnabiq: BE nuk po bën asgjë, ose fare pak për situatën në Kosovë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, tha se Bashkimi Evropian, në këtë moment, “nuk po bën asgjë, ose po bën fare pak” në lidhje me...

Dojna Mema i bashkohet ‘Big Brother Vip’, zbulohet pozicioni që i është besuar

“Big Brother Vip” starton në fillim të tetorit. Edhe ky edicion do të drejtohet nga Arbana Osmani. Revista “Vip Magazine” ka zbuluar se Dojna Mema...

Asnjë i dënuar për atentatin tek ‘Komuna e Parisit’, lihen të lirë dajë e nip

Viktor Marku dhe Sebastian Mali, të cilët akuzoheshin për vrasjen e Hekuran Billës, janë liruar nga qelia. Me vendim të Gjykatës, nga ‘arrest me...

“Qeveritë të takohen më shpesh”, akademiku Rexhep Qosja mesazh Ramës dhe Kurtit

Në ceremoninë e vlerësimit nga Edi Rama me titullin “Kordoni i Madh me Yllin e Medaljes”, të zhvilluar në Prishtinë, akademiku i njohur Rexhep...