Stil

Qenkan martuar? Elvana Gjata është bërë nuse (video)

               Publikuar në : 19:48 - 14/03/19 marsela

Prej kohësh fansat po presin filmin ‘2 gisht mjaltë’, ku Elvana dhe Ermal Mamaqi luajnë rolet kryesore. Ermali pak ditë më parë zbuloi se Elvana do të vijë së shpejti me një tjetër projekt muzikor, i cili do të jetë kolona zanore e filmit.

Tanimë ky projekt e ka një emër, dhe do të titullohet “Pa dashuri”. Këtë na e zbuloi vetë Elvana, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ku na la të kuptonim se ajo dhe Mamaqi qenkan martuar në këtë film.

 

View this post on Instagram

 

“Pa dashuri” @2gisht_mjalte @lyricalson

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT