E hënë, 16 Maj, 2022
27.5 C
Tirana

Puthje e përqafime, Bora bashkohet me Donaldin 6 muaj pas divorcit

Çifti i shumëpërfolur Bora Zemani dhe Donald Veshaj, kanë lënë mosmarrëveshjet pas gjashtë muajsh ndarje, dhe kanë vendosur të rikthehen në krahët e njëri-tjetrit. Moderatorja e “Për’puthen” ka hyrë mbrëmjen e djeshme në “Big Brother Vip”, për të takuar dhe motivuar shoqen e saj prej 15 vitesh, Semi Jaupaj.

Ndonëse ajo takoi shoqen e saj, një takim special ishte edhe ai me Donaldin, ish-të dashurin e saj. Bora vendosi të takojë aktorin Veshaj, me të cilin ka pasur një lidhje romantike prej rreth tre vitesh.

Bora: Të kam ndjekur gjatë gjithë kohës dhe dua të të them diçka. Një nga gjërat që unë kam dashur më shumë te ty ka qenë humori, ka qenë energjia pozitive që ke gjithmonë në grup dhe këtë nuk duhet ta humbasësh asnjëherë. Mua më është bërë endrra realitet më kupton? (Qesh). Të të shoh 24 orë çfarë po bën, çfarë po flet, kurse ti je në kushtet më të kqija të mundshme që nuk merr vesh dot asgjë për mua.

Donadi: Erdhe këtu për Semin, jo për mua?

Po, sepse Semi kishte shumë nevojë. Ti je një njeri që kudo të të hedhësh, do ia dalësh.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Strategjia detare 2035

NGA GJENERAL PIRO AHMETAJ Shqipëria jonë është e bekuar me mbi 450 km vijë bregdetare, ndërsa hapësira e interesave detare (det i brendshëm dhe territorial)...

Deklaratat për SPAK/ Hajdari: Politika të qëndrojë larg drejtësisë, “peshqit e mëdhenj” janë në rrjetë

Në daljet e fundit për mediat, kryeministri Rama është shprehur se po pret me padurim që SPAK-u të godasë nga të katër anët. Duket...

Plagoset ish kandidati për kreun e PS-së, ngjarja në lokalin e reperit të njohur

Ish-kandidati për kreun e Partisë Socialiste në Durrës, Ardit Kërtusha, është plagosur me armë zjarri mesditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur në një lokal në...

Gazeta austriake zbulon skandalin e madh, stafi i Metës vihet në lëvizje. Ja çfarë do ndodhë

Presidenca ka reaguar pas artikullit në gazetën austriake "Kronen Zeitung", duke i cilësuar si shpifje dhe gënjeshtra të fabrikuara. Reagimi është përcjellë nga ana...

SPAK mes PD dhe PS

Dikur PD e drejtuar nga Lulzim Basha nuk besonte te SPAK, por më pas jo vetëm depozitoi disa denoncime por kërkoi i pari që...