E mërkurë, 22 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

Puthja e Ermalit dhe Elvanës, Ami tregon si ndihet

Sikundër është bërë me dije edhe më herët, në datën 2 mars pritet që të shfaqet në kinematë e Shqipërisë, Kosovës dhe Maqedonisë komedia romantike “2 gisht mjaltë”, me protagonistë kryesorë Elvana Gjatën dhe Ermal Mamaqin, i cili është edhe producent i filmit.

Për të shuar çdo kuriozitet, Amarda Toska u pyet në lidhje me disa detaje pikante.

Teksa ishte e ftuar mbrëmë në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, Ami u pyet se si ndihet, pasi Elvana dhe Ermali si dy aktorët me rolin kryesorë, përflitet se kanë ekzekutuar edhe puthje.

Ajo u tregua e rezervuar, duke e lënë surprizë që publiku ta zbulojë kur të shikojnë filmin nëse ka apo jo skena me puthje.

Alketa tha se Ami duhet të jetë mësuar me Ermalin, duke qenë se ai është aktor.

“Nuk e shoh përditë burrin të puthet me gra të tjera, por e kuptoj profesionin e tij”, ia ktheu ajo.

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...