Pushimi i çështjes për lobimin rus/ Ristani: U vendos drejtësi

Gjykata e Tiranës ka pushuar çështjen për kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe dy zyrtarët e tjerë të PD. Në një prononcim për mediat pas seancës, ish-deputeti i Partisë Demokratike, Arben Ristani tha se e gjithë çështja ishte e montuar politikisht. Ai shtoi më tej se Prokuroria është bërë një institucion i çorganizuar. Sipas … Vazhdoni me leximin e Pushimi i çështjes për lobimin rus/ Ristani: U vendos drejtësi