Futboll

Pushime në Elba, Buffon dhe D’Amico foto “të nxehta” në jaht


               Publikuar në : 20:26 - 26/06/19 Enno

Ishte vera e vitit 2014 kur çifti Gigi Buffon dhe Illaria D’Amico dhuronte një skenë të nxehtë në brigjet e detit. Pas pesë vitesh,portieri dhe drejtuesja televizive vazhdojnë të kenë të njëjtin pasion mes tyre. Në brigjet e Elbas ata dhurojnë akoma momente të nxehta, siç tregojnë fotot e të përjavshmes Chi.

Buffon ka luajtur për një vit me Paris Saint German dhe ka refuzuar rinovimin duke thënë që është të kërkim të ‘emocioneve’. Si këto me Ilaria ku pasioni vazhdon të jetë në maja.

Ilaria shfaqet në këto foto me bikini të zeza duke treguar format e saj perfektë.

Me flokë të lëshuar në një jaht ajo qëndron pranë portierit të saj dhe mes tyre shpërthen pasioni.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT