E enjte, 2 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Punonjësi i Bashkisë i thyen telefonin qytetarit, ja çfarë bën Lindita Nikolla (Video)

Një nga punonjësit e Bashkisë Rrëshen, i ka thyer telefonin një banori të zonës së Mirditës, veprim ky që ka shkaktuar irritim mes palëve, të cilat kanë shkuar deri në përplasje fizike.

Ish-ministrja Lindita Nikolla ka ndërhyrë në një moment për të zbutur palët në konflikt.

Reagimi nëpërmjet protestave dhe peticioneve i banorëve të Kurbneshit në Mirditë kundër ndërtimit të HEC-ve në lumin Urakë, ngriti në këmbë Ministrinë e Energjitikës dhe Infrastrukturës së bashku me përfaqësues të pushtetit vendor.

Banorët e Kurbneshit të njësisë administrative Selitë, pak ditë më parë protestuan kundër ndërtimit të HEC-ve në lumin Uraka, si e vetmja pasuri që i ka mbetur zonës së Kurbneshit.

sb

Ne narkoshtet burgu per trafik droge te ben drejtor!Drejtori qe i thyen telefonin qytetarit denoncohet se ka bere kater vjet burge per droge.Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sbPershendetje dr ky robi qe i thyen tel protestuesit e ka ermin lazder beci, ka bere 4 vite burg ne zvicer per doroge sot eshte dr i rrugeve ne bashkine mirdite!

Publiée par Sali Berisha sur Samedi 30 mars 2019

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

1000 kurthe dhe teli me gjemba

Nga: Frrok Çupi Foltoret e këtij po duken e po zhduken ‘gëmushave’ në një marshim si iriqi. Sot ndodhet në Tropojë. 24 vjet më parë...

12 milionë gjermanë të pa vaksinuar/Spahn: Sistemi shëndetësor do mbingarkohet

Numri i njerëzve të pa vaksinuar në Gjermani është ende aq i madh, sa rrezikon të mbizotërojë sistemin shëndetësor të vendit. Ky paralajmërim ka...

Një marrëveshje globale për parandalimin dhe reagimin ndaj pandemisë

Një marrëveshje globale për parandalimin dhe reagimin ndaj pandemisë, është një hap më afër. Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH), ka rënë dakord të fillojë...

Irlanda raporton rastin e parë të Omicron

Irlanda ka raportuar rastin e saj të parë të variantit të koronavirusit Omicron, thuhej në një deklaratë nga Ekipi Kombëtar i Emergjencave të Shëndetit...

Atdheu thumbon Donaldin dhe Borën

Donaldi shprehu hapur ndjenjat për Beatrix Ramosajn, duke lënë pas në këtë formë historinë me Borën. Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Atdhe Xharavina, e ka ironizuar këtë...