E diel, 17 Janar, 2021
-1 C
Tirana

Publikohet fotoja e parë e Isa Mustafës pas infektimit. Ja kush ndodhet pranë tij

Kreu i LDK-së, Isa Mustafa, ndodhet në gjendje të stabilizuar. Ishte vetë ai që njoftoi se ishte infektuar me koronavirus, e pak më herët mediat në Kosovë raportuan se gjendja e tij shëndetësore ishte rënduar.

Por fatmirësisht, Isa Mustafa e ka kaluar rrezikun. Djali i tij ka shpërndarë në rrjetet sociale një foto me të. Të dy ndodhen në banesë, e ndërsa kanë vendosur maska.

Sot policia në Kosovë ka arrestuar një person, i cili dyshohet se ka shpërndarë në rrjetet sociale foto dhe video të rreme për kreun e LDK-së, Isa Mustafa.

Në këto postime thuhet se Mustafa ka ndërruar jetë nga koronavirusi.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bayern-in e nderon senatori Muller, por sa vuajtje me Freiburg

Fitore me vuajtje. Bayern Munich mposht Freiburg 2-1 dhe në fund duhet të falënderojë fatin pasi miqtë goditën tranversën që mund të sillte golin...

Koronavirusi i ri në Kosovë? Dërgohen 30 mostra për verifikim në Berlin

Kosova ka dërguar 30 mostra në Berlin për të parë nëse koronavirusi i ri ka mbërritur edhe në vendin e tyre. S30 mostra të zgjedhura...

Vaksinimi kundër koronavirusit, Italia vendos rregulla të reja

Italia vendos rregulla të reja për procesin e vaksinimit kundër koronavirusit. Personat mbi moshën 80 vjeç do të rezervojnë një vend me mjekët e...

Karakaçanov: Maqedonia e Veriut, pjesa më tragjike e historisë bullgare

Zëvendëskryeministri i Bullgarisë, Krasimir Karakaçanov ka përjashtuar çdo mundësi që Sofja të heqë dorë nga kërkesat e saj në raport me Maqedoninë e Veriut,...

Foto/ Kërkesa e Rugovës për të hyrë në Shqipëri gjatë kohës së Enver Hoxhës

Ish-presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova kishte bërë kërkesë në prill të vitit 1980 për të hyrë në Shqipëri, ku kishte treguar se qëllimi i...