E hënë, 1 Mars, 2021
11 C
Tirana

PSG merr vendimin e rëndësishëm, Mbappe në shitje

PSG po bën maksimumin për të bindur sulmuesin Kylian Mbappe që të rinovojë, por duket se situata është shumë e vështirë.

Ekipi francez dëshiron me çdo kusht të mbajë sulmuesin, por ky i fundit e kaq ndarë mendjen.

Ai dëshiron largimin, prandaj drejtuesit po konsiderojnë largimin e tij në verë. Ata nuk duan ta humbasin me parametra zero dhe po shohin mundësitë që u ofron tregu.

Liverpooli dhe Real Madridi janë dy klubet që po e monitorojnë me vëmendje situatën e tij. Drejtuesit e Real Madridit janë gati të bëjnë çmenduri për lojtarin. Ata duan ta afrojnë me çdo kusht.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

”Nuk ishte vetëm”/ Flet kamerieri që i shërbeu kafenë e fundit Behar Sofisë

Personi që i shërbeu kafenë e fundit Behar Sofias, kamerieri i lokalit me inicialet K.Gj., ka treguar se 66-vjeçari nuk ishte vetëm ditën që...

Kreu i OBSH: Shtetet bëjnë gabim të madh nëse mbështeten vetëm te vaksina

Organizata Botërore e Shëndetësisë deklaroi se rritja e madhe e rasteve të reja me koronavirus në 57 shtete, vjen si pasojë e varianteve të...

Kreu i PE: Të gatshëm të ndihmojmë Shqipërinë në luftën kundër Covid-19

Presidenti i Parlamentit Europian, David Sassoli ka reaguar pas takimit në Bruksel me kryeministrin Edi Rama. Sipas Sassoli, institucioni që ai drejton dha “ok”-in për...

Kosova në pritje të konfirmimit nga COVAX për marrjen e vaksinave

Ministria në detyrë e Shëndetësisë në Kosovë tha se është në pritje të “konfirmimit final” nga COVAX për marrjen e dozave të para të...

Ukraina hedh në plehra vaksinat anti-covid, mjekët refuzuan t’i marrin

Ukrania ka hedhur poshtë disa doza vaksina anti-covid pasi mjekët kanë refuzuar që t’i marrin. Në lidhje me këtë ka folur edhe kreu i Partisë...