E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
-0.5 C
Tirana

“Pse be axha Sabri kapesh me mu?”Sabri Fejzullahu ia kthen Florit, pas akuzës për blerje klikimesh

U bë shumë zhurmë pak ditë më parë, pasi Sabri Fejzullahu në një intervistë për emisionin ‘Gjesi në T7’, foli për blerjen e klikimeve. Si rrallë ndonjëherë, Sabriu foli me emra konkretë. Ai shigjetoi Flori Mumajesin, si një ndër artistët që blen mësë shumti klikime për këngët e tij. Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, ku të vinte edhe një ‘shuplakë’ e fortë nga ana e Florit.

Kantautori tha se askujt nuk i është futur në xhep apo në jetën e tyre, dhe nuk është marrë me llafe. Pas kësaj deklarate, këngëtari Sabri Fejzullahu ka bërë një reagim që i drejtohet Florit dhe postimit të tij. Ai ka publikuar deklaratën e kantautorit në Instastory, ndërsa e shoqëron me disa emoji zemrash.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Prishje pazaresh droge, atentat mafioz ndaj një personi në Tiranë

Blutë e Lezhës, bazuar në informacionet e marra në rrugë operative se disa shtetas po organizonin të kryenin një vrasje, duke përdorur mina me...

8 gra dhe 8 burra: qeveria gjermane hap rrugën për barazi gjinore

Për herë të parë në 16 vjet, Gjermania do të drejtohet nga një burrë. Por megjithëse Angela Merkel po ia dorëzon kancelarinë një pasardhësi...

OBSH: Vaksinat duhet të funksionojnë kundër variantit Omicron

Vaksinat ekzistuese duhet të mbrojnë ende njerëzit që kontraktojnë variantin Omicron nga rastet e rënda të Covid, thotë një zyrtar i Organizatës Botërore të...

Fishekët e Yuri Kim, kapsolla deri më sot…

Nga: Eduard Zaloshnja Pasi Sekretari i Shtetit Blinken e shpalli Berishën persona non grata, Ambasadorja Yuri Kim, tek shkallët e ShQUP-it, u bëri thirrje anëtarëve/votuesve të PD-së...

Escobar me agjendë të qartë kundër korrupsionit, shmanget takimi me Metën

I dërguari i SHBA për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, vjen në Tiranë me një agjendë të qartë kundër korrupsionit të politikanëve shqiptarë. Ambasada e...