Politikë

“Premtime, mashtrime dhe përgjime”, Balliu poston videon për Edi Ramën


               Publikuar në : 11:05 - 16/06/19 Enno

Ish-deputeti i PD-së, Klevis Balliu përmes një postimi në Facebook, një video të cilën e titullon: “Shqipëria dialog me Ramën, kompozuar nga qytetarët shqiptarë”, ka kujtuar disa nga premtimet e Edi Ramës.

Disa premtime që Rama i ka bërë ndër vite dhe bashkëngjitur me to edhe disa ato që PD i cilëson si skandalet.

Përmes saj ish-deputeti na kujton se jo vetëm premtimet nuk janë mbajtur, por Rama i ka zëvendësuar ato me skandale, si ai i Unazës së Re, apo përgjimet.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT