Kronikë

Policia zbardh detajet e aksidentit në Durrës, ja kush janë viktimat

               Publikuar në : 20:35 - 12/01/19 lm

Policia e Durrësit ka dhënë detajet e para për aksidentin e mbrëmjes së sotme, me pasojë dy të vdekur.

Sipas Policisë Vendore, mësohet se pak minuta më parë në lagjen nr. 17/1 në Durrës, një person 22-vjeçar me mjetin e tij ka aksidentuar me pasojë vdekjen dy këmbësorë (një burrë e një grua).

Dy personat, këmbësorë, janë përplasur për vdekje nga një makinë tip BMW me targa AA 835 BD.

Pak minuta me pare në lagjen nr. 17/1 në Durrës, një shtetas 22-vjeçar me mjetin e tij ka aksidentuar me pasojë vdekjen dy shtetas këmbësorë (një burrë e një grua).

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në polici dhe po punohet për sqarimin e rrethanave te ngjarjes.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT