E enjte, 25 Nëntor, 2021
5.5 C
Tirana

“Policia mban të fshehtë ngjarjen në Elbasan”, Berisha: Ja çfarë po ndodh me bandat

Nuk janë të paktat rastet, ku Berisha raporton se policia fsheh ngjarje kriminale.

Qytetari digjital e njofton ish-kryeministrin Berisha, se bandat në Elbasan ushtrojnë terror me armë mbi banorët.

E sipas tij, policia ka zgjedhur që të mos reagojë, e po kështu ta mbajë të fshehtë ngjarjen në fjalë.

Statusi

Bandat ne Elbasan ushtrojne terror me pistoleta mbi popullaten!

Narkopolicia ben sehir: Jane tanet!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Persh doktorr mbrem ne elbasan banda e don lales dhe petrit celes me 2 makina nje golf 6 nje me mercedes fugon Vito kan ber terror ne nje lagje ke kinezet kan zbritur nga keto 2 makina mbi 15 persona di sa me pistoleta ne duar dhe te tjeret me shkopa bezbolli duke rahur te gjith qe ishin ne lokal policija e mban te fshehur kete ngjarje ju lutem anonim.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Më kanë vjedhur paratë”/ Mendoi se mashtroi policinë, pranga 42-vjeçarit

Mashtroi policinë se i kishin vjedhur lekët në shtëpi, por përfundon vetë në pranga. Është kjo historia e shtetasit me inicialet  A. S., 42...

“S’kam kohë të flas”/Bora Muzhaqi reagon pas 8 ditësh për krimin makabër

Ministrja e Shtetit për Rininë dhe Fëmijët, Bora Muzhaqi, duket se ka gjetur kohë për të folur lidhur me krimin makabër, ku një 8-vjeçar...

Pranga mësueses, u dërgonte foto e video intime nxënësve 13 dhe 14-vjeçarë

Një ish-mësuese zëvendësuese 19-vjeçare me Sistemin e Shkollës së Qarkut Cleveland, u arrestua pasi autoritetet thanë se ajo ndau materiale seksuale me disa fëmijë....

Lira turke në nivelin më të ulët historik, mijëra protestues kundër Erdoganit

Njerëzit në rrugët e Stambollit kanë shprehur shqetësimin për rënien e lirës turke në nivele rekord ndaj dollarit të mërkurën, një ditë pasi presidenti...

Përballja e PD me berishizmin

Nga: Mero Baze Partia Demokratike për herë të parë në tridhjetë vite po tronditet nga përballja me berishizmin. Edhe pse e ka pasur berishizmin instrument...