E martë, 21 Shtator, 2021
18.5 C
Tirana

Policia i arreston djalin, kërcënon ish-deputeti i PD: Mbajeni mend se çfarë do ju bëj (video)

Pas mbylljes së protestës, policia e shtetit ka filluar shoqërimin e personave që janë evidentuar nga hetimet paraprake si përgjegjës për dhunën që shpërtheu para Parlamentit.

Një nga të shoqëruarit është dhe djali i kryetarit të PD për degën Fier, Luan Baçit.

Në video e publikuar nga Partia Demokratike në Facebook, dallohet ish-deputeti i revoltuar , i cili kërkon lirimin e djalit të tij, ndërsa thotë se do futet bashkë me djalin në makinën e policisë, pasi ai është një fëmijë.

“Mbajeni mend se çfarë kam për t’ju bërë. E keni personale me mua, kaq po ju them”, dëgjohet të thotë ai.

Ndërkohë që paralajmëron policinë që të largojnë duart nga djali i tij, ai u bën thirrje edhe protestuesve të tjerë që ndodhen në rrugë, të mos frikësohen.

Edi Rama hakmerret ndaj Fierit. I dhunon djalin dhe ndalon Kryetarin e Partisë Demokratike Fier, ish deputetin Luan Baci.

Publiée par Partia Demokratike e Shqipërisë sur Samedi 16 mars 2019

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kosova ndalon hyrjen e mjeteve me targa serbe, Drecun: Aksioni i planifikuar

Kryetari i Komisionit për Kosovën në Kuvendin e Serbisë, Milovan Drecun, ka deklaruar se aksioni i Njësisë Speciale të Kosovës rreth vendosjes së reciprocitetit...

Ndodh edhe kështu/Nuk siguroi dot biletën, tifozi fshihet në tualetin e femrave

Për të parë skuadrën e zemrës, ia vlen çfarë do lloj sakrifice. Një tifoz skocez i skuadrës së Sëlltikut është përballur me një të...

E mendonin të vdekur në Pukë, si i dështoi plani për inskenimin e vrasjes

Vijojnë hetimet ndaj biznesmenit italian Davide Pecorelli, të cilit i dështoi plani për inskenimin e vrasjes. Shqipëria nis hetimet për "shkatërrim prone" e "dëmtim...

Thellohet tragjedia, shuhet familja Gjoka nga shpërthimi i bombolës së gazit

Pas dy motrave dhe mamasë, ka humbur jetën edhe djali 12-vjeçar i familjes Gjoka. Enriko Gjoka 12 vjeç, fatkeqësisht nuk ia ka dalë t'i...

Vendimi/Çfarë është reciprociteti për targat e Serbisë? Blindohet kufiri

Duke parë situatën e agravuar tashmë mes Kosovës dhe Serbisë, Ministria e Punëve të Brendshme ka kërkuar nga ana e qytetarëve që të shfrytëzojnë...