E diel, 13 Qershor, 2021
27.5 C
Tirana

“Policia hoqi qafe Ramën”, Paloka ironi me deklaratën e Braçes

Zv.kryeministri, Erjon Braçe përgëzoi Policinë e Shtetit për vrasjen e kreut të bandës së grabitësve në Rinas, Admir Murataj.

“Gjithë mbështetjen për Policinë e Shtetit; Burrat që u përballën dje me një prej bandave më të rrezikshme në vend dhe eliminuan drejtuesin e sa.”, deklaroi Braçe.

Ndërkohë, ish-deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka ironizuar deklaratën e zv.kryeministrit duke thënë se për një moment mendoi se policia “hoqi qafe” kryeministrin Rama.

“Paska dalë Braçe e ka deklaruar se policia ka vrarë kreun e grabitësve…

Prite Zot – mendova- e hoqi qafe Ramën…”, shkruan Paloka në rrjetin social “Facebook”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Vlorë/ Po ndiqej nga policia, automjeti përplaset dhe përmbyset

Vdekja e 44 vjeçarit në Velipojë, dhjetra pushues nga Kosova në protestë

Mungesa e mjekëve dhe e vrojtuesve në plazhe ka nxjerrë në protestë dhjetra pushues nga Kosova. Protesta ka ardhur 24 orë pasi në plazhin...

Euro 2020/ Austri- Maqedoni e Veriut, 18:00. Ja shqiptarët që priten në fushë

Europiani më në fund erdhi edhe për Maqedoninë e Veriut, pasi ata marrin pjesë për herë të parë në një turne të këtyre përmasave. Ndeshja...

Provimi i matematikës, maturantët para Ministrisë së Arsimit me kërkesat e tyre

Maturantët në të gjithë vendin kanë protestuar për vështirësinë  e provimit të matematikës me pretendimin se teza ishte e formuluar gabim dhe me tendencë....

PD/ Voton ish-kryetari Berisha. “Kjo garë nuk do ta nxjerrë PD-në më të ndarë”

Me maskë vënë, ish-kryeministri dhe kryetar i PD-së Sali Berisha mbërriti në selinë e PD-së për të votuar për kreun e ri të kësaj...

Korçë/ Mbytet një person në rezervuarin e Gjançit, nuk dihet identiteti

Një person ende i paidentifikuar është gjetur i mbytur në rezervuarin e Gjançit. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ku po merr në pyetje banorët...