E hënë, 26 Korrik, 2021
20.5 C
Tirana

Policët i përgjigjen alarmit, ftohen në lojëra erotike

Një burrë, pasi sheh nga dritarja e apartamentit fqinjën e lidhur me litarë, telefonon policinë i shqetësuar për sigurinë e saj.

 Policia e qytetit gjerman, Neustadt, shkon menjëherë në vendngjarje dhe zbulon se çifti banues ishte duke marrë kurse nga një mjeshtër japonez për “Shibari”, një metodë që përfshin marrëdhënie seksuale duke lidhur partnerin/en me litarë.

Policët thanë se si mjeshtri, ashtu dhe çifti, jo vetëm që nuk ishin në rrezik por ishin në humor aq të mirë sa i ftuan oficerët t’u bashkohen trajnimit, gjë që policët e refuzuan me mirësjellje.

DW

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kroaci/ Albin Kurti viziton të plagosurit, nesër Kosova në ditë zie

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti vizitoi në spital, të plagosurit nga aksidenti tragjik i mëngjesit të kësaj të diele. Në deklaratën për mediat, ai...

Më e fortë PD-ja pas Kuvendit, por më e vogël elektoralisht…

Nga Eduard Zaloshnja Pak pikëpyetje kishte para kuvendit të PD-së se ç’do të ndodhte me propozimet e rivalëve të Bashës për ndryshimet rrënjësore në statutin...

Golem/ Shpëtohen nga mbytja dy vajza, pushuesit shmangin tragjedinë

Dy vajza të moshave 10 dhe 17 vjeç, nga Elbasani, u shpëtuan nga mbytja sot në plazhin e Golemit. Ndërhyrja e Policisë, pushuesve dhe mjekëve...

Fauci: doza e tretë e vaksinës e nevojshme për një kategori të caktuar

VOA/Anthony Fauci, zyrtari më i lartë amerikan për sëmundjet infektive,tha të dielën se amerikanët që e kanë sistemin e imunitetit të dëmtuar mund të...

Ballkanizmi i ambasadorëve të perëndimit

Nga Andi Bushati Ambasadorët kryesorë të perëndimit në Tiranë janë bërë sot protagonistë të një parade turpi që reket tu’a shesë shqiptarëve sapunin për djathë....