E premte, 3 Dhjetor, 2021
13.5 C
Tirana

Po kalonte një formë fantastike, sulmuesi kuqezi dëmtohet dhe humb Kombëtaren

Dukej se kuqezinjtë do të vinin në grumbullimin e radhës në një formë fantastike, pasi të gjithë po shkëlqenin në klubet e tyre. Por i pafat ka qenë Sokol Cikalleshi, i cili është dëmtuar. Sulmuesi i Kombëtares, nuk ishte as në listën e të grumbulluarve të ekipit te tij Akhisarspor i cili u përball me Alaniasporin.

Ditën e sotme, vet klubi turk ka njoftuar se Cikalleshi do të qëndrojë larg fushave të blerta tre javë, pas një dëmtimi që ka pasur në këmbë.

Ai po kalonte një formë shumë të mirë, javët e fundit dhe pritej të grumbullohej nga Panuçi për ndeshjet e Kombëtares këtë muaj.

Një mundësi zgjedhje më pak për teknikun italian, i cili do të kërkojë diku tjetër për të plotësuar skuadrën në repartin ofensiv.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bora dhe Semi do të “hakmerren” ndaj Donaldit në “Për’puthen Prime”

Puthjet e Donaldit me Beatrixin, kanë shkaktuar një bum komentesh në rrjet. Fansat janë ndarë në grupe, ndërsa ende nuk ka patur një reagim...

Sfida mes një intelektuali që kërkon të vërtetën dhe një politikani që gënjen

Nga: Andi Bushati Ka një aksiomë të mirënjohur që shpjegon përplasjen e një politikani me një intelektual në arenën publike: Sipas saj, i pari tenton...

S’donte të bënte vaksinën, italiani shkoi me krahun prej silikoni

Disa mund të akuzohen se po përpiqen t'i shmangen sistemit për të marrë një certifikatë vaksine, por mbase askush nuk është aq i shkathët...

S’ka më lavazhe e servise makinash poshtë pallateve!Veliaj tregon masat e reja

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, gjatë një dëgjese të zhvilluar me ministren e Mjedisit dhe Turizmit, Mirela Kumbaro, dhe përfaqësues të institucioneve të përfshira...

Vrasja e ish-deputetit, Artan Hoxha nxjerr videon

Kristian Klemendit dhe Marjan Kolës, të dyshuar për vrasjen e Pashko Ujkës u është komunikuar arrestimi ditën e sotme. Edhe pse ata kanë mohuar...