E enjte, 29 Korrik, 2021
19.5 C
Tirana

Plot 42 vjeçe, por këngëtarja shqiptare duket mahnitëse

Hitet “I ziu ti”, “S’të urrej” etj, padyshim kanë mbetur më të pëlqyerit për publikun shqiptar dhe sa herë dëgjohen sjellin nostalgjinë e disa viteve më parë. Megjithëse koha ka kaluar dhe ajo nuk po lançon projekte të reja, regjizorja dhe aktorja Inis Gjoni mbetet po e njëjta bukuroshe që ka qenë dikur.

Aktualisht larg ekranit, megjithatë Inisi qëndron në kontakt me fansat nëpërmjet postimeve në profilin e saj në Instagram. Ajo ndan shpesh foto me të bijën dhe të dyja duken mjaft të lidhura me njëra-tjetrën. Megjithëse është bërë nënë, pamja e saj të bën të dyshosh se ajo ka një fëmijë.Mirëpo mosha e Inisit nuk është ajo që të gjithë e kishin menduar. Këngëtarja ka lindur në vitin 1976 dhe aktualisht është 42 vjeçe. Megjithatë, me pamjen tërheqëse dhe shumë në formë, ajo duket sa gjysma e moshës që ka.

Burimi ‘Metropol 24’

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

NSA: Rindezja e shpeshtë e telefonit mund të pengojë hakerët

Në një kohë kur është përhapur gjerësisht pasiguria dixhitale, rezulton se mënyra më e vjetër dhe më e thjeshtë e riparimit të kompjuterit, fikja...

Britania heq karantinën për të vaksinuarit nga SHBA-ja dhe BE-ja

Udhëtarët e vaksinuar plotësisht nga Shtetet e Bashkuara dhe pjesa më e madhe e Evropës, do të mund të hyjnë në Britani të Madhe...

Gjermania pro liberalizimit të vizave për shtetasit e Kosovës

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur sot në takim sekretarin e Shtetit në Ministrinë e Jashtme të Gjermanisë, Miguel Berger. Presidentja Osmani ka shprehur...

Çelsi ofron 175 milion euro, Dortmund merr vendimin për Halandin

Erling Haaland është në qendër të merkatos. Për lojtarin norvegjez interesohen Chelsea dhe Juventus, ndërsa Real Madrid duket se është tërhequr nga gara. Kampionët e...

Raporti OSBE/ODIHR si shoshë për humbjen e opozitës

Nga Alfred Peza Raporti përfundimtar i misionit të vëzhguesve ndërkombëtare të OSBE/ ODIHR për zgjedhjet e 25 prillit në Shqipëri, po përdoret si flakë kashte...