E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Plasin puthjet pasionante/Graniti pyet Fifin: A je shpirti im? (VIDEO)

Fifi dhe Graniti shpesh e kanë thënë se mes tyre nuk ka ndjenja, por vetëm miqësi. Të paktën, kjo u reflektua në spektaklin e radhës së “Big Brother”, ku Granitit i erdhi dhe një letër nga ish-partnerja e tij, për të cilën e ka bërë publike se ndjen ende për të.

Por në një video që është bërë virale, e që është shpërndarë fillimisht nga faqja e “Big Brother” në Instagram, shihet Fifi e Graniti duke u përqafuar. Në një çast, Graniti e pyet Fifin: “A je shpirti im?”, ndërsa këngëtarja e puth.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Bora dhe Semi do të "hakmerren" ndaj Donaldit në "Për’puthen Prime"

“Jam në Dubai, s’jam arratisur”/ Nipi i deputetit të PS-së: Ngjarje e stisur

Ramazan Rraja, nipi i deputetit socialist, Rrahman Rraja konfirmon se nuk është arratisur, pasi akuzohet se së bashku me dy persona të tjerë, kanë...

E shkarkuat Bashën, e pastaj …?

Nga: Artur Ajazi Foltoristët dhe kryetari i tyre Sali Berisha, po numurojnë me padurim të madh, sa ditë dhe sa orë, kanë mbetur deri ditën...

Dy raste me Omicron në Greqi

Me variantin Omicron u diagnostikuan dy rastet e dyshimta që ishin futur në mikroskopin e studiuesve të Greqisë. Bëhet fjalë për dy shtetas që kishin...

Ne përmbytemi rregullisht, e nuk vëmë mend nga asnjë fatkeqësi

Nga: Mentor Kikia Ka ndryshuar klima o budallenj! Duhet të ndryshojmë dhe ne, ndryshe do të ngordhim. Vetëm pas një jave me reshje, vjen paralajmërimi i...

Jean Todt mbështet ndërtimin e automotoparkut në Elbasan

Më herët, kreu i DPSHTRR Blendi Gonxhe njoftoi se në Elbasan do të ndërtohet automotoparku i parë në Shqipëri, për të mundësuar edhe zhvillimin...