E premte, 15 Janar, 2021
6 C
Tirana

Plas skandali në ‘Për’puthen’/Arjoni, marrëdhënie intime me Anën

Një foto që bëri xhiron e rrjetit, ka shkaktuar shumë zhurmë jo vetëm në emisionin ‘Për’puthen’, ku dy protagonistët e emisionit kanë thyer rregullat. Në foto shihej Ana duke fjetur në një shtrat me Arjonin. Ai ka rrëfyer anën e tij të historisë, ashtu si edhe Ana ka bërë nëpërmjet lidhjeve live në puntatat e kaluara të “Për’puthen”.

Arjoni i cili nuk është pjesë e emisionit për momentin, e ku do të vendosë publiku për të, tha se me Anën kanë pasur një lidhje intesive.

Ai zbuloi se janë takuar shumë herë jashtë programit, dhe ka pranuar se ka kryer marrëdhënie intime me Anën.

-Ti the që ke bërë gabimin dhe je penduar.

Arjoni: Pendohem shumë, kam patur edhe më përpara histori, por nuk mendova asnjëherë si kjo dhe nuk kam rënë asnjëherë si kjo, nuk isha unë. Nuk kam rënë ndonjëherë në një gropë kaq të madhe, në humnerë.

Arjoni: Rreth tre javë, pak a shumë.

-Keni patur marrëdhënie intime?

-Pse u kris marrëdhënia juaj?

Arjoni: Kuptova që isha thjesht ai që do kalonte një pjesë të vogël të jetës së Anës, sepse ajo femër është në ndjekje të një preje zakonisht. Do shpjegoj pse kam publikuar këtë foto, dua të parandaloj që dikush tjetër të bjerë pre e kësaj. Mbaroj me mua dhe do vazhdoj me dikë tjetër. E kuptova shumë vonë, këto kohët e fundit.

Arjoni: Përderisa jemi ftof kemi pasur arsye, siç thanë dhe konkurrentët që më kanë parë poshtë me moralin është e vërtetë, është dalluar që jemi ftohur. Diçka po mbyllej, e kuptuam edhe unë edhe ajo.

Lexo edhe :   Andi braktis "Për’puthen"? Tea: Ka hatërmbetje me produksionin
- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bien infektimet, Kosova lehtësohen masat anti-Covid

Gjatë ditëve të fundit është vënë re një situatë diku më e përmirësuar në Kosovë, si pasojë e koronavirusit vdekjeprurës. Teksa numri i të...

I dogjën makinën, ja kush ishte ‘shënjestra’

Një automjet tip "BMW X5" u përfshi nga flakët mëngjesin e sotëm në lagjen 15 në Durrës, duke u djegur plotësisht në pjesën e...

Rama i sigurtë për fitoren, bën bilancin para zgjedhjeve

Në një konferencë për mediat, kryeministri Rama u ndal tek përmbytjet në vend, duke thënë që jemi përmisuar në krahasim me vitet e kaluara....

Dëborë dhe ngrica, temperaturat në minus për nesër

Sot pasdite (e premte, dt. 15) dhe nesër (e shtunë, dt. 16) priten reshje të dobëta në qarqet e jugut, ndërsa në pjesën tjetër...

Pamje të rënda/Përplasen 2 makina, kalimtari që priste në trotuar humb këmbët

Kalimtari që u përplas sot nga një makinë në Tiranë, për fat të keq ka humbur të dyja këmbët. Aksidenti i rëndë ndodhi mëngjesin...