Stil

Plas sherri mes Fjolla Morinës dhe Olti Currit (video-foto)


               Publikuar në : 16:21 - 31/07/19 M. S

Këngëtarja aq shumë e komentuar, kjo edhe për hiret e saj, Fjolla Morina, ka publikuar videoklipin e saj më të ri me titull “Nace Nace”.

Një pjesë nga videoklipi e ka postuar edhe opinionisti i njohur Olti Curri në Instastory.

“Soprano e ‘La Scala’ nxorri klipin e ri”, shkruan Olti. Fjolla, mjaft e revoltuar nga ky postim, i është kthyer: “Balerin ti”, duke e shoqëruar me emoji që tregon gishtin e mesit.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT