E enjte, 21 Janar, 2021
5 C
Tirana

Plas e qeshura/ Basha: Mos kaloni degë më degë se ngelni në vend të keq pastaj

Kanë plasur të qeshurat në studion e emisionin “Opinion”, pasi kryedemokrati Basha iu drejtua analistëve që të mos kalojnë “hu më hu” me temat sepse ngelen në vend të keq.

Nga fjala e tij kanë plasur të qeshurat në studio, ku dhe vetë kryedemokrati ka qeshur ku më pas është kthyer dhe ka kërkuar falje.

Pjesë nga Biseda: 

Lulzim Basha: Ktheje dhe njeherë… mos kaloni nga dega në degë se ngelni në vend të keq pastaj…

Plas e qeshura në studio…

Lulzim Basha: Ndjesë..

Mirela Milori: I kanë zotërinjtë këto…

Lulzim Basha: Deklaratë ishte kërkojë ndjesë…

Lulzim Basha: Ju kërkoj ndjesë. Në fakt kjo është diçka që edhe nxit passion, se bëhet fjalë për 2 miliardë euro të shqiptarëve. Ja që të dhashë të drejtë Lorenc Vangjeli”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Ronaldo shkruan historinë, Juventus fiton Superkupën e Italisë

Cristiano Ronaldo ka shkruar sonte historinë e futbollit botëror pasi u bë golashënuesi më i mirë i të gjitha kohërave pasi shënoi për Juventusin...

Bajernit i mjafton një penallti për të mbajtur kreun, Lajpcig bën detyrën

Mjaftoi një penallti në minutën e 13-të për t’i dhënë Bajernit fitoren e dytë radhazi. Robert Levandovski nuk gaboi nga pika e bardhë e...

Vetëvendosja garon në zgjedhjet e 25 prillit, nesër prezanton kandidatët e parë

Lëvizja Vetëvendosje në Tiranë do të marrë pjesë në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Ditën e nesërme, më 21 janar kjo forcë politike do të...

I përqafuar me bashkëshorten, Joe Biden mbërrin në Shtëpinë e Bardhë

Joe Biden ka mbërritur në Shtëpinë e Bardhë, ku do të fillojë orët e para të punës si President i SHBA, me firmosjen e...

Çfarë duhet të dini mbi historinë e Ditës së Përurimit të presidentit amerikan

E para Ditë e Përurimit në detyrë e presidentit të Shteteve të Bashkuara, ishte 30 prilli i vitit 1789, gjatë betimit të presidentit Xhorxh...