E hënë, 29 Nëntor, 2021
9.5 C
Tirana

Plagoset i riu në Tropojë, transportohet drejt Spitalit të Traumës

Së fundmi një 28-vjeçar ka mbetur i plagosur në Lekbibaj të Tropojës.

Raportohet se i riu është goditur me qytën e pistoletës dhe ka marrë dëmtime të mëdha në kokë.

Ai është nisur me urgjencë drejt Spitalit të Traumës në Tiranë.

Aktualisht janë ende të paqarta rrethanat e ngjarjes.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Flamuri ynë, zjarr prometean në rrugëtimin historik, poezi dhe festë

Nga: Visar Zhiti Në shtetin e Miçiganit, komuniteti i gjerë shqiptaro-amerikan feston 28 Nëntorin, Festën Kombëtare të Flamurit, ditën e shpalljes së Pavarësisë në Detroit,...

Shqipëria feston sot 77-vjetorin e Çlirimit

Kjo ditë e hënë shënon 77 vjetorin e Çlirimit të Shqipërisë nga pushtuesit nazistë të Luftës së Dytë Botërore. Gjatë kësaj lufte, Ushtria Nacionalçlirimtare...

Erdhi dimri, reshje bore në fillim të javës. Ja si do të variojnë temperaturat

Dita e hënë dhe e martë do të vijojnë të mbeten nën ndikimin e masave ajrore të paqëndrueshme. Reshje shiu të herëpashershme me intensitet...

Berisha po reagon si njeri i pasur, kundër SHBA

Nga: Mero Baze Një nga përgjigjet që mund të merrni përse Sali Berisha është në listë të zezë së SHBA, familjarisht mes të tjerash si...

Shtohet frika, identifikohen pesë raste të Omicron në Australi

Pesë raste të variantit Omicron, Covid-19, janë raportuar në Australi, pasi testimi gjenomik zbuloi se dy udhëtarë jashtë shtetit që mbërritën së fundmi në...