E shtunë, 23 Janar, 2021
9 C
Tirana

“Pija ngjan si urinë”, Rudina Magjistari nuk ia përton ndjekëses (FOTO-VIDEO)

Moderatorja Rudina Magjistari ka nisur pushimet. Ajo ka ndarë disa momente me ndjekësit e saj, ndërsa po shijon pushimet në Turqi.

 

View this post on Instagram

 

Cheeeeers!☀️ #summervibes #summercolors #aperolspritz #savatours #thehappymakers #summer2020

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari) on

Ndodh shpesh që ndjekësit e saj ta ngacmojnë, dhe një koment i tillë i ka ardhur moderatores e cila ia ka kthyer me të njëjtën monedhë. Moderatorja ka postuar në Intagram foton e një pije freskuese, krahas saj shkruan ‘Ditët e verës’.

 

View this post on Instagram

 

Summer days ☀️🌊🌴

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari) on

Por një ndjekëse i ka bërë një krahasim të pahijshëm, duke i thënë se pija ngjan me urinën.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...