Petrit Vasili i “fiksuar” pas aktores italiane, i komenton në rrjetet sociale

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili është shumë aktiv jo vetëm në politikë por edhe në rrjetet sociale.

Vasili shpesh komenton çështje të politikës, por nuk lë pas edhe personazhe publike, siç ka ndodhur edhe së fundmi.

Aktorja e njohur italiane, Sabrina Ferilli ka publikuar një foto duke ngrënë mëngjes, dhe nënkryetari i LSI-së nuk ka kaluar pa lënë një koment.

“Mirëmëngjes,të lumtë dhe shkëlqen!”, shkruan ai në koment. Mesa duket, buzët e lyera me krem të bardhë mbi paninen e aktores e kanë nxjerrë nga profili i ngurtë i politikanit Vasilin, duke i veshur kostumin e fansit.