E shtunë, 23 Janar, 2021
10 C
Tirana

Peshkaqeni sulmon gruan dhe ia ngul dhëmbët në kraharor (Video)

Një grua nga Gjermania është sulmuar nga peshkaqeni derisa ajo ishte zhytur në Detin e Kuq, teksa kamera filmoi momentin kur dhëmbët e mprehtë të peshkaqenit iu ngulën në kraharor.

Ajo u shpëtua nga instruktori i cili detyroi peshkaqenin të largohet, derisa zhytësit e tjerë me shpejtësi dolën mbi sipërfaqen e ujit.

Ajo ka pësuar një plagë të thellë në kraharor dhe menjëherë pas dërgimit në spital, i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale.

Ekspertët thonë se ishin pikërisht rrobat speciale të trasha për zhytje që e shpëtuan nga lëndimet edhe më serioze.

“Jam e lodhur, por e lumtur që gjithçka ka përfunduar mirë. Jam gjallë, ende më kujtohet gjithçka, madje aq shumë – sa që të jem falënderuese që jam gjallë”, ka thënë ajo.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria




Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...