E premte, 15 Janar, 2021
3 C
Tirana

Përshëndetja me bërryla mes Hotit dhe Vuçiçit

Në kohën kur jetojmë në periudhën e pandemisë, përshëndetja ka ndryshuar. Qytetarët kanë ndryshuar sjellje, duke iu përshtatur rregullave të reja.

Nuk kishte si të ndodhtë ndryshe, ku një përshëndetje e tillë të ndodhte ndërmjet kryeministrit të Kosovës Avdullah Hoti dhe presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiç.

Ata janë përshëndetur me bërryla, ndërsa janë takuar në kuadër të dialogut që ndërmjetësohet nga Bashkimi Evropian.

Përshëndetja e Vucicit dhe Hotit

Publiée par Inspirimi sur Jeudi 16 juillet 2020

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Spiropali: Që nga 2013 janë regjistruar 235 mijë vende pune më shumë

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është shprehur se që nga viti 2013 në vendin tonë janë regjistruar 235 mijë vende...

SHBA vijon tërheqjen e trupave nga Afganistani, kanë mbetur vetëm 2.500

Ushtria amerikane ka ulur nivelin e trupave në Afganistan në 2.500. Ky është niveli më i ulët i pranisë amerikane në gati dy dekada,...

Aksidenti me 4 viktima/ Momenti i parakalimit të gabuar të ‘Citroen-it’ (Video)

Publikohet video e aksidentit që i mori jetën 4 shtetasve nga Kosova në Rrugën e Kombit, mbrëmjen e djeshme (14 janar). Në videon e publikuar...

Rigoni dhe samiti i Tiranës

Nga: Frrok Çupi Këtu është në plan një samit dialogu mes shteteve fqinje, por njëkohësisht disa kanë lëshuar fjalë kundër, sikur ‘u bëmë ne shqiptarët...

Vllaznia me njërën dorë te titulli, Teuta zhyt Bylisin në krizë

Përfundojnë dy ndeshjet që hapën siparin e javës së 14 të Kategorisë Superiore. Teuta mundi me rezultatin e pastër 2-0 Bylisin, dhe me këtë fitore...