E enjte, 2 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Përplasjet me Ritvanën, Argjendi lë papritur “Për’puthen” (VIDEO)

Argjendi, djali i parë që u prezantua për këtë sezon në “Për’puthen”, vendosi të largohej nga programi. Afrimitet pati me Ritvanën, e ndërsa gjatë emisioneve të fundit është reflektuar një situatë e tensionuar mes tyre.

Puntatën e djeshme, ai tha se do të largohet, pasi ka nisur një njohje jashtë dhe ia ka komunikuar këtë produksionit që prej dy javësh. Ndër të tjera, Argjendi zbuloi se Ritvana ka qenë te shtëpia e tij, gjë të cilën ajo e mohoi disa herë e irrituar.

“Dua të them se kam shijuar çdo moment edhe të mira edhe të këqija. Momente të bukura e ndoshta më pak të bukura. Shumë faleminderit të gjithëve. Nuk kam dashur kurrë të shpik ndonjë gjë vërtetë. Thjesht dua t’ju falenderoj juve, Olsën, produksionin, për respektin që më keni dhënë dhe ju uroj çdo të mbarë”, tha ai në ikje.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

1000 kurthe dhe teli me gjemba

Nga: Frrok Çupi Foltoret e këtij po duken e po zhduken ‘gëmushave’ në një marshim si iriqi. Sot ndodhet në Tropojë. 24 vjet më parë...

12 milionë gjermanë të pa vaksinuar/Spahn: Sistemi shëndetësor do mbingarkohet

Numri i njerëzve të pa vaksinuar në Gjermani është ende aq i madh, sa rrezikon të mbizotërojë sistemin shëndetësor të vendit. Ky paralajmërim ka...

Një marrëveshje globale për parandalimin dhe reagimin ndaj pandemisë

Një marrëveshje globale për parandalimin dhe reagimin ndaj pandemisë, është një hap më afër. Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH), ka rënë dakord të fillojë...

Irlanda raporton rastin e parë të Omicron

Irlanda ka raportuar rastin e saj të parë të variantit të koronavirusit Omicron, thuhej në një deklaratë nga Ekipi Kombëtar i Emergjencave të Shëndetit...

Atdheu thumbon Donaldin dhe Borën

Donaldi shprehu hapur ndjenjat për Beatrix Ramosajn, duke lënë pas në këtë formë historinë me Borën. Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Atdhe Xharavina, e ka ironizuar këtë...