E shtunë, 12 Qershor, 2021
27.5 C
Tirana

Përndiqte të miturën, pranga të riut në Vlorë

Një tjetër rast përndjekje ndaj të një mitureje, ka marrë një tjetër rrjedhë pas denoncimit në polici.

Blutë e Vlorës ka arrestuar në flagrancë një të ri, i cili dyshohet se në mënyrë të vazhdueshme ka përndjekur një vajzë të mitur 13 vjeçare.

Bëhet fjalë për shtetasin me inicialet K. K, 21 vjeç, banues në Selenicë.

“Nga specialistët e Seksionit për Krimet në Komisariatin e Policisë Vlorë, u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit K. K, 21 vjeç, banues në Selenicë, pasi dyshohet se në mënyrë të vazhdueshme ka përndjekur një shtetase të mitur 13 vjeçare”, bën me dije policia.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Të shtëna me armë në SHBA, 13 të plagosur, autori ende i lirë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur të Teksas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku një person ka shtënë me armë duke lënë të...

Përmbyset autoboti me naftë në Elbasan, bllokohet shoferi

Një autobot me karburant është përmbysur mesditën e sotme në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, pranë fshatit Xibrakë. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se shoferin e ka zëne...

Shpërthimi i kontrolluar i ‘gjobës’ Becchetti

Nga: Agim Baçi Dikur qarkullonte në internet një letër që një vajzë i dërgonte së ëmës, e cila në thelbin e saj lidhej me gjetjen...

Uells-Zvicër/ Pjesa e parë pa gola, portierët vendimtarë me pritjet e tyre

Ka përfunduar me rrjeta të paprekura, pjesa e parë e ndjeshjes midis Zvicrës dhe Uellsit. Një 45 minutësh ku spektakël dhuruan portierët e skuadrave...

Vrasja e 20-vjeçares në Greqi, zbulohet makina me të cilën janë larguar autorët

Zbardhen detaje të reja në lidhje me vrasjen e 20-vjeçare britanike Caroline, e ndodhur pak javë më parë në Greqi. Në emisionin e gazetarit grek...