PD: Sot Edi Rama ka shpërndarë një gënjeshtër të rrezikshme

Partia Demokratike ka reaguar lidhur me një video të shpërndarë nga kryeministri Edi Rama. “Video e shpërndarë nga Edi Rama në profilin e tij zyrtar në Facebook është mashtrim, sepse ajo është shkëputur nga një protestë antiqeveritare në Algjeri dhe jo nga situata e virusit në Spanjë”, thuhet në deklaratën e PD-së. Kjo e fundit … Vazhdoni me leximin e PD: Sot Edi Rama ka shpërndarë një gënjeshtër të rrezikshme