Kryesore

PD mbledh nesër Kolegjin e Kryetarëve dhe Kryesinë


               Publikuar në : 21:07 - 14/01/20 M D

Partia Demokratike pritet që ditën e nesërme të zhvillojë një sërë takimesh.

“Balkanweb” raporton se Kolegji i Kryetarëve të degëve të Partisë Demokratike do të mblidhet në një mbledhje, e cila është parashikuar që të mbahet gjatë pasdites.

Ditën e nesërme në orën 19:00 do të mblidhet Kryesia dhe grupi parlamentar i PD-së.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT