Politikë

Patozi: Përshëndes dorëheqjen e Ramës


               Publikuar në : 16:09 - 14/01/20 M S

Koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi, ka ironizuar takimin mes përfaqësuesve të mazhorancës dhe opozitës për Reformën Zgjedhore. Patozi shkruan se përshëndet dorëheqjen e kryeministrit të qeverisë së krimit, që i hapi rrugë dialogut kontruktiv mes maxhorancës me opozitën parlamentare dhe atë jashtëparlamentare për të mirën e Shqipërisë.

Statusi

PËRSHËNDES DORËHEQJEN E EDI RAMÊS

Më në fund një lajm i shumëpritur për qytetarët shqiptarë. Përshëndes dorëheqjen e parevokueshme të Edi Ramës, kryeministrit të qeverisë së krimit dhe të drogës, që i hapi rrugë dialogut kontruktiv mes maxhorancës me opozitën parlamentare dhe atë jashtëparlamentare për të mirën e Shqipërisë. Që prej sot gjithçka është e mundur…


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT