E premte, 14 Gusht, 2020
28 C
Tirana

Pas “Zonë e Lirë”, Arjan Çani prezanton edhe “Zonën e Brrylit”

Më të lexuarat

Sërish rekord rastesh të reja në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë 3 persona nga koronavirusi. Fatkeqësisht, nuk e kanë fituar dot...

VIDEO/ Si rrethoi dhe shtriu përtokë policia organizatorin e ngjarjes së Tushemishtit

Policia ka publikuar sot pamjet nga momentet e arrestimeve të bujshme pasditen e djeshme në Tiranë. Gjatë këtij operacioni, u kapën në zonën e Freskut...

Rritet ndjeshëm numri i rasteve të reja në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit janë shënuar 5 viktima nga koronavirusi në vend. Fatkeqësisht, nuk e kanë fituar...

“A i keni trutë në kokë?”/ Aida Shtino kritikon ashpër mjekët e Infektivit

Gazetarja e njohur, Aida Shtino, ka kritikuar mënyrën se si po menaxhohet situata e pandemisë në vend. Përmes një postimi në Facebook, Shtino ka akuzuar...

Përfundon misioni i mjekëve italianë, Manastirliu: Bashkëpunimi ynë do të vijojë

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu së fundmi priti në një takim grupin e mjekëve italianë, të cilët për 2 javë ofruan veprimtari konsulence për...

Franca çoi avionët ushtarakë në ndihmë të Greqisë, vjen reagimi i ashpër i presidentit turk

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan, ka reaguar pas thirrjes që Franca i bëri BE-së që të vendoste sanksione ndaj Turqisë. Pa emërtuar askënd, Erdogan tha...

Alarmohen banorët e minoritetit turk, komandot greke rrethojnë fshatin e tyre

Forcat komando greke janë fotografuar duke kryer stërvitje me armatim të vërtetë, në fshatrat e banuara prej minoritetit turk në zonën e Ksanthit, në...

Tërbohen serbët, këngëtarja e njohur nuk e mohon: Po jam shqiptare

Këngëtarja e njohur në Serbi, Edita Aradinovic, ka provokuar keq fansat e saj së fundmi, me anë të një InstaStory. Ajo është pyetur nga një...

Rriten tensionet, anijet dhe avionët francezë pozicionohen në anën greke në Egje

Egjeu Lindor nuk po gjen qetësi dhe duket se situata është nxehur shumë gjatë orëve të fundit. Franca i është përgjigjur Turqisë duke dërguar në...

Makina e së ardhmes që mund të bëjë 1600 km me një serbator

Kompania Hyperion, me bazë në Kaliforni, prezantoi supermakinën e saj me hidrogjen, me të cilën ajo shpreson që të ndryshojë mendimin e njerëzve për...

Gazetari Arjan Çani u pa sonte që të prezantonte një emision të ri. Çani u bë prezantues i emisionit “Zona Brrylit” në “Portokalli”. Në fakt Çani ishte i ftuar special në këtë spektakël humori duke bërë një dyshe simpatike me aktorin që e imiton.Sigurisht që batutat mes aktorit Rezart Veleshnja, në rolin e Vanit dhe Çanit ishin të shumta, duke bërë që publiku të mbajë “barkun me dorë” nga të qeshurat.

“Si ka mundësi që ngjajmë kam shumë?”, pyet aktori Çanin, i cili i përgjigjet: “Duhet të kemi dalë nga e njëjta vezore!”

Më tej, Çani shprehet se ndjehet i emocionuar dhe pse ka vite të tëra në televizion.

“Unë të shoh çdo të diel dhe të imitoj të premten. I kam me 4 opsione regjistrimet, madje edhe në kasetë”, thotë Çani me humor.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

DJ Sardi më në fund zbulon fytyrën e vajzës që i ka ‘vjedhur’ zemrën (FOTO)

DJ Sardi ka zbuluar fytyrën e të dashurës së tij, të cilën e mban misterioze prej kohësh. Kohët e fundit lidhja e Sardit me...

“Sa më egër i trajton Rama, aq më shumë e lavdërojnë”, Manjani lëshon thumbin e radhës

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka lëshuar një deklaratë të fortë ndërsa thotë se kryeministri Edi Rama po merr masa të egra edhe ndaj...

Të shtëna në Bulqizë, një person qëllon drejt një banese

Pasditen e sotme janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në fshatin Gjoricë të Bulqizës. Nga raportimet paraprake, mësohet se nuk ka të lënduar. Autori...

 “Jemi duke ndjekur situatën”, Cakaj telefonon homologun grek

Ministri i Jashtëm, Gent Cakaj, ka zhvilluar një bisedë me homologun grek, lidhur me situatën shqetësuese në Kakavijë. Ministri bën me dije se pala...

“Situata do jetë më kritike në shtator-tetor”, epidemiologu bën parashikimin e frikshëm

Epidemiologu Taulant Muka, parashikon që situata me pandeminë në vend do të bëhet akoma më kritike në muajt shtator-tetor. Mungesa e masave dhe planit...