E premte, 15 Janar, 2021
6 C
Tirana

Pas skandalit, Ana e “Për’puthen” merr një tjetër vendim për jetën e saj (FOTO)

Pas pezullimit nga emisioni “Për’puthen”, Ana Lleshi ka vendosur që të bëjë një ndërhyrje në hundë. Ana, vajza aq shumë e komentuar sidomos gjatë puntatave të fundit, ka marrë një vendim të rëndësishëm për veten e saj.

Ishte vetë Ana, e cila e bëri të ditur nëpërmjet një videoje të publikuar në Instagram, për të kryer një ndërhyrje në hundë.

Ajo shpesh është kritikuar nga fansat dhe ndjekësit e saj për hundën, dhe vazhdimisht pyetej se kur do bënte ndonjë ndërhyrje.

Ana nuk është pjesë e “Për’puthen”, pas skandalit me Arjonin, pasi ky i fundit postoi një fotografi bashkë me të nga shtrati.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Rama i sigurtë për fitoren, bën bilancin para zgjedhjeve

Në një konferencë për mediat, kryeministri Rama u ndal tek përmbytjet në vend, duke thënë që jemi përmisuar në krahasim me vitet e kaluara....

Dëborë dhe ngrica, temperaturat në minus për nesër

Sot pasdite (e premte, dt. 15) dhe nesër (e shtunë, dt. 16) priten reshje të dobëta në qarqet e jugut, ndërsa në pjesën tjetër...

Pamje të rënda/Përplasen 2 makina, kalimtari që priste në trotuar humb këmbët

Kalimtari që u përplas sot nga një makinë në Tiranë, për fat të keq ka humbur të dyja këmbët. Aksidenti i rëndë ndodhi mëngjesin...

Ne nuk jemi gati për Evropën pa Angela Merkelin

Nga: Mujtaba Rahman “Politico.eu” 2021 është viti kur Evropa do të duhet të mësojë që të jetojë pa Angela Merkelin. Kancelarja gjermane do të tërhiqet...

Rama do fërkojë duart, për sa kohë që opozitarët mbeten pragmatistë

Nga: Ben Andoni Do kishin një zë shumë më të besueshëm për publikun shqiptar nëse do të tregonin se konform programit dhe fizionomive, partitë e...