E shtunë, 25 Shtator, 2021
8.5 C
Tirana

Pas ndarjes, Stresi zgjedh këtë mënyrë për t’u ‘hakmarrë’ ndaj Keisit

Arkimed Lushaj ose i njohur ndryshe si Stresi, i dha fund marrëdhënies me partneren e tij, Keisin, vetëm një muaj pasi ai doli nga burgu.

Menjëherë pas kësaj, ata i hoqën të gjitha fotot me njëri-tjetrin dhe nuk ndiqeshin më në Instagram duke u kthyer në kryefjalën e mediave rozë për ditë me radhë.

Ndërkohë, pak ditë më parë, Keisi u largua për në Kanada, por kjo nuk i ndaloi ata të dy të bënin herë pas here dedikime të fshehta për njëri-tjetrin.

Por Stresi si duket tani ka marrë vendimin e papritur. Ai ka vendosur ta bëjë privat profilin e tij në Instagram, duke mos i lënë mundësi Keisit të shohë aktivitetin e tij.

Mesa duket, zënka mes tyre paska qenë vërtetë e fortë, megjithëse ende nuk kemi mësuar asnjë motiv të ndarjes së çiftit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Në rritje kërkesat për azil, arrijnë nivelin më të lartë të pas-pandemisë

Kërkesat për azil nga shqiptarët kanë filluar rritjen graduale pas lehtësimit të kritereve të udhëtimeve në vendet e Bashkimit Europian, por sërish ato mbeten...

Yuri Kim i shkon në zyrë Bashës. Cilat janë porositë e radhës?

Kryedemokrati Basha do të takojë sot në orën 16:00, ambasadoren e SHBA-së në Shqipëri Yuri Kim. Pas vendimit për përjashtimin e ish-kryeministrit Sali Berisha...

La hotelin luksoz, Lionel Messi paguan shumën e majme për vilën

Ylli argjentinas Lionel Messi, ka arritur që të gjejë një shtëpi në Paris. Sipas asaj që raporton “RMC Sports”, Messi deri tani ka jetuar...

“Mbretëria” e Kozakut, si kërcënim për një gjeneratë

Nga: Mentor Kikia Njëri që u quajtka Kozak, qenka shpallur mbreti i Instagramit dhe Tik-Tokut. Por një tjetër që u quajtka Fabio, mesa duket pretendent...

“Mbreti i Instagramit” në sherr me “mbretin e burgut”, “lufta” për famë

Rrjetet sociale janë kthyer në “ushqimin” e përditshëm të rinisë. Aty mund të gjesh video argëtuese, edukuese, por në të shumtën e rasteve rinia...