E diel, 13 Qershor, 2021
27.5 C
Tirana

Pas ndarjes nga Morena, miliarderi iranian i vë syrin një tjetër shqiptareje

Sasha Sobhani ka qenë shpesh qendër e medias rozë, pas lidhjes me këngëtaren Morena Taraku, që tashmë ka marrë fund.

Por, duket se miliarderit iranian i janë fiksuar keq shqiptaret. Tashmë, Sobhan i ka vënë syrin një tjetër vajze nga Kosova dhe bëhet fjalë pikërisht për modelen Vildane Zeneli.

Ai ka postuar në Instastory një foto ku shfaqet modelja Zeneli me një veshje provokuese. Sobhani ka mbivendosur një emoji të zjarrit, duke shfaqur haptazi simpatinë që ka për të.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Provimi i matematikës, maturantët para Ministrisë së Arsimit me kërkesat e tyre

Maturantët në të gjithë vendin kanë protestuar për vështirësinë  e provimit të matematikës me pretendimin se teza ishte e formuluar gabim dhe me tendencë....

PD/ Voton ish-kryetari Berisha. “Kjo garë nuk do ta nxjerrë PD-në më të ndarë”

Me maskë vënë, ish-kryeministri dhe kryetar i PD-së Sali Berisha mbërriti në selinë e PD-së për të votuar për kreun e ri të kësaj...

Korçë/ Mbytet një person në rezervuarin e Gjançit, nuk dihet identiteti

Një person ende i paidentifikuar është gjetur i mbytur në rezervuarin e Gjançit. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ku po merr në pyetje banorët...

PD/ Voton kandidatja Harxhi, fjala e saj për median

Edit Harxhi, kandidatja e vetme grua për të marrë drejtimin e PD-së ka folur shkurtimisht për median siç patën bërë më parë dhe kandidatët...

PD/ Voton kandidati Fatbardh Kadilli, fjala e tij për median

Ka votuar pak më parë dhe kandidati për kreun e PD-së Fatbardh Kadilli. Në fjalën e tij të shkurtër për median ai i ftoi...