E shtunë, 18 Shtator, 2021
21.5 C
Tirana

Pas fjalimit në Parlament, ja me kë relaksohet Rudina Hajdari (foto)

Deputetja Rudina Hajdari ka tërhequr vëmendjen e mediave, pasi vendosi të mos e zbatoj vendimin e partisë së saj për të dorëzuar mandatet.

Hajdari, gjatë fjalës së saj në parlament sot theksoi se do të sillte një frymë të re politike në vend.

Por vetëm pak momente më parë, Rudina ka publikuar një foto në Instagramin e saj ku shihet duke u relaksuar me shoqet e fëmijërisë, larg nga politika.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Betimi i kabinetit qeveritar/Rama dhe ministrat betohen para Metës

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur pak çaste më parë në Presidencë, ku bashkë me anëtarët e kabinetit qeveritar do të betohet para kreut të...

Miliarderi amerikan shpallet fajtor për vrasje

Trashëgimtari amerikan i pasurive të paluajtshme Robert Durst, subjekt i dokumentarit të krimit HBO The Jinx, është dënuar për vrasjen e mikes së tij...

Kurti lë pas inatet me Ramën dhe e uron për mandatin e tretë

Dje kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, i ka dërguar një letër të hapur homologut të tij shqiptar, Edi Rama, duke e uruar për mandatin...

Meta merr në mbrojtje Berishën, akuzon Kim se po shkel sovranitetin e vendit

Pas një periudhe të gjatë heshtje, një ditë më parë kreu i shtetit, Ilir Meta, u prononcua për mediat duke u rreshtuar krah aleatit...

Dështimin e “Lëvizjes Berisha”, nuk e ndal dot as Sali Berisha

Nga: Mero Baze Lulzim Basha ka filluar të ketë fat pa bërë asgjë. Si në shumicën e karrierës së tij politike. Beteja e rrugës që...