E hënë, 25 Tetor, 2021
22.5 C
Tirana

Pas Elvana Gjatës, në filmin e dytë Ermal Mamaqi do ketë sërish një tjetër këngëtare

Një sukses i garantuar ishte filmi i zhanrit komedi “Dy gisht mjaltë”, me protagonistë dy emra të njohur, aktorin e humorit Ermal Mamaqi dhe këngëtaren e njohur Elvana Gjata.

Por siç duket, Ermali nuk do e lërë me kaq, pasi së fundmi ka nisur xhirimet për filmin e ri. Ai nuk ka zbuluar detaje të tjera, përveç faktit se pritet që ky film të jetë sërish i zhanrit komedi.

Burime ekskluzive pranë Blitz.al kanë zbuluar aktoren e parë protagoniste të këtij filmi, e cila është Enca.

Kjo është hera e parë për Encën në një projekt kinematografik.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...

Kina teston një raketë hipersonike dhe ndryshon rregullat e lojës

Nga: Pierre Haski Amerikanët kanë një shprehje të saktë për ta përkufizuar këtë lloj informacioni:ato janë “momentet Sputnik”, një referencë ndaj lëshimit të objektit të...

A janë propozimet e PD-së ashtu siç i quan Preç Zogaj reformë kushtetuese?

Nga: Luan Rama Përtej ngasjes romantike për ta parë nismën e fundit të Partisë Demokratike si një përpjekje për të realizuar më në fund vetingun e...