Shqipëria

Parashikimi i motit, datë 15 maj 2019

               Publikuar në : 07:35 - 15/05/19 Enno

Vranësirat e dendura të shoqëruara me reshje shiu do të jenë prezent në të gjithë territorin deri në orët e pasdites. Ndërsa gjatë mbrëmjes pritet të ketë një përmirësim gradual të situatës. Nata do të paraqitet me kthjellime dhe vranësira më të dukshme në zonat malore.

Temperaturat e ajrit ulen në mëngjes, ndërsa në mesditë ruan vlera konstante duke luhatur vlera ditore nga 5-22 gradë celsius.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT