E hënë, 24 Janar, 2022
3.5 C
Tirana

Pamje të frikshme nga pallati shumëkatësh, djali del në parvazin e dritares

Një fëmijë që mendohet se është 2 vjeç, ka vënë jetën e tij në rrezik ndërsa ka qëndruar tek parvazi i dritares.

Ngjarja ka ndodhur në Kayaşehir, Başakşehir në Stamboll. Një banore e pallatit ka rregjistruar pamjet e frikshme, ndërsa fëmija hyri në dhomë pas njëfarë kohe. Nuk dihet nëse dikush ishte me fëmijën.

Dritarja e shtëpisë në katet e sipërme të ndërtesës shumëkatëshe, ishte lënë e hapur. Një fëmijë, që mendohet të jetë 1.5 – 2 vjeç, doli nga dritarja e hapur dhe u ul për një kohë të shkurtër.

Burimi i lajmit: ahaber. Përshtatur nga Tirana Today

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Recitoi mes dëborës/Meta: Vargjet e mia shqetësuan çunat e “Ballkanit të Hapur”

Kreu i Shtetit, Ilir Meta, është pyetur nga gazetarët sot për recitimin që bëri së fundmi në Korçë, ndërsa në qytetin juglindor kishte nisur...

Meta i përgjigjet “dhëmbë për dhëmbë” Ramës

Pa humbur kohë, presidenti Meta i është përgjigjur thumbave të kryeministrit Rama. Presidenti Ilir Meta i ktheu përgjigje deklaratave të Ramës, se më 6...

“Kreu i FSHF”, Meta: Dënoj çdo ndërhyrje të politikës, që synon shantazhimin!

Ndërsa foli për mediat pas homazheve te shtatorja e Ismail Qemalit, në bulevardin Dëshmorët e Kombit, Kreu i Shtetit, Ilir Meta është prononcuar edhe...

U ekzekutua nga një i mitur për hakmarrje, zbardhet ngjarja e rëndë në Lezhë

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Lezhën. Një person është qëlluar për vdekje në fshatin Manati. Bëhet me dije se ka ndërruar jetë Lekë...

Prokuroria nis verifikimet për Dukën/Braçe: Ka shuar historinë e futbollit

Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet për presidentin e FSHF-së, Armand Duka. Prokuroria e Tiranës është në fazën fillestare të hetimit, ku po kryen...