E enjte, 2 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

Paloma shpërthen ndaj Monikës: Të lutem na lër të lirë, na je ngjitur! (VIDEO)

Debatet dhe ngacmimet nuk kanë fund në “Big Brother Vip”.  Paloma ka vendosur të provokojë Monikën për pastërtinë. Monika duket se e ka pikë të dobët pastërtinë, dhe u ka vendosur rregulla lojtarëve, që duket se kanë pakënaqësitë e tyre.

Paloma kërkoi të përdorte disa pjata që banorët të ushqeheshin, gjë që duket se e nervozoi tepër Monikën.

Situata ka agravuar edhe nga ana e Palomës, e cila iu drejtua me këto fjalë: “Të lutem na lër të lirë, na je ngjitur. Kuzhina është edhe e imja dhe bëj çfarë të dua”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria




Të fundit

1000 kurthe dhe teli me gjemba

Nga: Frrok Çupi Foltoret e këtij po duken e po zhduken ‘gëmushave’ në një marshim si iriqi. Sot ndodhet në Tropojë. 24 vjet më parë...

12 milionë gjermanë të pa vaksinuar/Spahn: Sistemi shëndetësor do mbingarkohet

Numri i njerëzve të pa vaksinuar në Gjermani është ende aq i madh, sa rrezikon të mbizotërojë sistemin shëndetësor të vendit. Ky paralajmërim ka...

Një marrëveshje globale për parandalimin dhe reagimin ndaj pandemisë

Një marrëveshje globale për parandalimin dhe reagimin ndaj pandemisë, është një hap më afër. Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH), ka rënë dakord të fillojë...

Irlanda raporton rastin e parë të Omicron

Irlanda ka raportuar rastin e saj të parë të variantit të koronavirusit Omicron, thuhej në një deklaratë nga Ekipi Kombëtar i Emergjencave të Shëndetit...

Atdheu thumbon Donaldin dhe Borën

Donaldi shprehu hapur ndjenjat për Beatrix Ramosajn, duke lënë pas në këtë formë historinë me Borën. Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Atdhe Xharavina, e ka ironizuar këtë...