E enjte, 20 Janar, 2022
-3.5 C
Tirana

Pa tavolinë e karrige, çfarë mbeti pas përleshjes në PD (FOTO-VIDEO)

Gazetari Artan Hoxha, ka pasqyruar me anë të pamjeve filmike se si është në të vërtetë situata brenda selisë blu. Ai ka ndarë me ndjekësit e tij pamjet brenda katit të dytë të PD-së.

Forcat RENEA dhe FNSH kanë marrë kontrollin e selisë blu, duke larguar protestuesit. Policia ka përdorur forcën për të larguar protestuesit, si dhe ka nisur shoqërimin e disa prej tyre.

“Pamjet cfare po ndodh brenda katit te dyte te PD-se.

Me në fund pamjet nga brenda katit të dyte, ku ka mbetur i bllokuar Basha.

Salla e mbledhjeve duket qe eshte bosh, e braktisur. Pa tavoline dhe pa karrike.

E vetmja zyre ku jane mbledhur ata qe i mbijetuan rrethimit, eshte zyra e Bashes…

Jane kerkuar ambulanca me urgjence sepse ka nevoje per nderhyrje mjekesore brenda selise se PD-se…”, shkruan Artan Hoxha.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha i përgjigjet Metës pas takimit me Ballën

Kryedemokrati Basha ka dhënë garanci se PD nuk do t’i iki asnjë beteje, përfshirë edhe zgjedhjet vendore. Qëndrimi i tij pason pas deklaratës për...

Krijohet sistemi që “parashikon” pacientët më të rrezikuar me Covid-19

Shkencëtarët në Gjermani kanë zhvilluar një sistem të ri të inteligjencës artificiale, i cili analizon proteinat në një mostër të vetme gjaku te një...

PD po shkon drejt ndarjes?

Nga: Artur Ajazi Mendimi për një ndarje të mundshme të PD-së, po shprehet dhe promovohet hapur ditët e fundit në çdo ambient mediatik. Në dukje...

Në kërkim të racës Ariane: Misioni i bujshëm i nazistëve në pyjet e Amazonës

Nga: Pietro Emanueli Nazistët kishin një koncept racist mbi botën dhe marrëdhëniet ndërkombëtare, brenda së cilës Gjermania ishte qendra e gjithçkaje, dhe ishte mbi të...

Bardhi: Asnjë habi nga trekëndëshi i Bermudës.Reagon Blushi: Ç’na polli belaja!

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, ka reaguar sa i takon qëndrimit publik të presidentit Meta, pas diskutimit për datën e zgjedhjeve të...