E martë, 26 Janar, 2021
2 C
Tirana

OSHEE: Tirana nesër 5 orë pa drita, ja zonat ku do të stakohet energjia

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, (OSHEE) ka njoftuar se ditën e nesërme do stakohet energjia elektrike në dy zona të Tiranës, në rrugët ”Petraq Leka’’ dhe ”Llambi Bonata’’.

Stakimi do të zgjasë nga ora 09:00 deri në 14:00, dhe ndërprerja e përkohshme bëhet për shkak të remontit të planifikuar në një nga kabinat në kryeqytet.

Njoftimi i plotë:

Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 6 janar

Për shkak të remontit të planifikuar në nje nga kabinat në Tiranë, nesër 6 janar gjatë intervalit kohor 09:00-14:00, do të stakohet energjia në këto zona në Tirane:

Rruga “Petraq Leka”, rruga “Llambi Bonata”

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Tension dhe përmbysje, Interi eliminon Milanin në minutën e 97-të

Interi triumfoi me rezultatin 2-1 ndaj Milanit, në derbin e vlefshëm për çerekfinalen e Kupës së Italisë, ku nuk mundoi as tensioni. Ibrahimoviç dhe Lukaku...

Skënder Brataj tregon numrin e personelit mjekësor të vaksinuar

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka bërë me dije shifrat e personelit mjekësor që është injektuar me vaksinën anti-covid deri më tani në...

Shkel rregullat e rrjetit social, Twitter i mbyll llogarinë Genc Pollos

Platfotma Twitter i ka mbyllur llogarinë ish-deputetit të PD, Genc Pollo, për shkak se ky i fundit ka shkelur rregullat e rrjetit social. Lajmin e...

Haradinaj mesazh Serbisë: Do forcojmë policinë dhe ushtrinë e Kosovës

Kandidati për President në Kosovë, Ramush Haradinaj ka përcjellë një tjetër për fqinjët, Serbinë. Haradinaj u shpreh se Kosova nuk do e mbajë më kokën...

Kur lali Eri gjobit Ndrangheta-n

Nga: Dritan Hila Sapo kapën implikimin e tre personave italianë që bënin kështjella në rërë për biznese në Tiranë dhe ku përmendej edhe mafia kalabreze,...