E mërkurë, 20 Janar, 2021
9 C
Tirana

‘Ore të çajnë trapin, s’më plas fare’, moderatorja e Top Channel i lë pa fjalë

Personazhet e show-bizzit, kanë rënë në grackën e ndërhyrjeve estetike. Shumë prej tyre nuk njihen, si pasojë e ndërhyrjeve në masë. Madje nuk e pranojnë dhe ndërrojnë temë sapo pyeten në lidhje me këtë çështje. Por moderatorja Megi Pojani ka thyer heshtjen, dhe ka shpërthyer në sharje ndaj të gjithë atyre që e kanë vënë me ‘shpatulla pas murit’.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megi Pojani © (@megipojani)

Në rubrikën “Trotuar” në “E Diell”, është diskutuar në lidhje me ndërhyrjet plastike. Megi Pojani, në shenjë revolte tha se njerëzit të “çajnë trapin”, duke bërë thirrje që të ndihen të lirë për të bërë zgjedhjet e tyre.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megi Pojani © (@megipojani)


“Ore të çajnë trapin, mua s’më plas fare, fare. Ka njerëz që duhet të ndryshojnë jetën e jetesës dhe të ndrydhen në vetvete, sepse ka njerëz të tjerë që nuk janë të kënaqur dhe nuk pranojnë gjërat që ato kanë bërë”, u shpreh Megi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megi Pojani © (@megipojani)

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Biden mban fjalimin e parë si President: Amerika u testua dhe u ngrit sërish

Joe Biden, ka mbajtur fjalimin e parë presidencial si President i 46-të i SHBA-ve. Ai ka falenderuar ekselencën e Kushtetutës Amerikane, si dhe paraardhësit...

”Betohem”/ Joe Biden, zyrtarisht Presidenti i 46-të i SHBA-ve: Ditë shprese

Joe Biden është betuar si Presidenti i 46-të i Sheteve të Bashkuara të Amerikës. Gjatë betimit të Biden, të gjithë të pranishmit janë ngritur...

Kamala Harris betohet si zv/Presidente e SHBA-ve

Nënpresidentja e Shteteve të Bashkuara, Kamala Harris, bëri betimin në pozitën e re. Harris është nënpresidentja e parë grua dhe me ngjyrë në historinë...

BE ofron një fillim të ri në marrëdhëniet me SHBA

BE i ka ofruar Presidentit të ardhshëm të SHBA Biden një fillim të ri në marrëdhënie. Presidenti i Këshillit të BE, Charles Michel foli...

Detaje nga shpërthimi i fuqishëm në Madrid, raportohet për 2 viktima

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur sot në një ndërtesë në Madrid duke lënë të paktën dy persona të vdekur dhe disa të plagosur. Kryetari...