E premte, 15 Janar, 2021
6 C
Tirana

“Ore më lër se më shqeve”, çfarë ndodhi në takimin e Anës me Arbrin

Gjatë puntatës së djeshme në “Për’puthen”, u dha takimi i Anës dhe Arbrit. Gjatë takimit u vu re afrimiteti që kishin me njëri-tjetrin, por momentet më pikante ishin kur u fikën kamerat.

Ata menduan se nuk po xhirohej më, ndërsa vijuan të ishin më të afrueshëm me njëri-tjetrin. Edhe nën efektin e verës, ata u’ çliruan’ disi drejt njëri-tjetrit, dhe mes tyre pati përqafime, ngacmime dhe batuta. Ndërsa Arbri tentoi edhe të hiqte këmishën.

Dialogu

Arbri: Hiqi këto

Ana: Lëri ore

Arbri: Po shikoje këtë ambient, a shkojnë këto taka?

Ana: Po, shkojnë

Arbri: Jo, nuk shkojnë fare

Ana: Ore më lër se më shqeve, ça pate ti? Dua të marr veten, ju lutem më lini

Arbri: Hajde këtu, mos bëj rolin e viktimës kot

Ana: Ti nuk di ça po flet tani, merre xhupin aty e hajde ikim

Arbri: Ta heq fare këtë (zbërthen këmishën)

Ana: Pse e duron të ftohtin? Hajde ikim

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

I dogjën makinën, ja kush ishte ‘shënjestra’

Një automjet tip "BMW X5" u përfshi nga flakët mëngjesin e sotëm në lagjen 15 në Durrës, duke u djegur plotësisht në pjesën e...

Rama i sigurtë për fitoren, bën bilancin para zgjedhjeve

Në një konferencë për mediat, kryeministri Rama u ndal tek përmbytjet në vend, duke thënë që jemi përmisuar në krahasim me vitet e kaluara....

Dëborë dhe ngrica, temperaturat në minus për nesër

Sot pasdite (e premte, dt. 15) dhe nesër (e shtunë, dt. 16) priten reshje të dobëta në qarqet e jugut, ndërsa në pjesën tjetër...

Pamje të rënda/Përplasen 2 makina, kalimtari që priste në trotuar humb këmbët

Kalimtari që u përplas sot nga një makinë në Tiranë, për fat të keq ka humbur të dyja këmbët. Aksidenti i rëndë ndodhi mëngjesin...

Ne nuk jemi gati për Evropën pa Angela Merkelin

Nga: Mujtaba Rahman “Politico.eu” 2021 është viti kur Evropa do të duhet të mësojë që të jetojë pa Angela Merkelin. Kancelarja gjermane do të tërhiqet...