E premte, 15 Janar, 2021
6 C
Tirana

Ofendime deri tek familja, aktori i ‘Portokalli’-së nxehet keq

“Miss Shqipëria 2012”, Kleoniki Delijorgji, ka patur një përplasje të fortë mbrëmjen e djeshme me Rezart Veleshnjën, në emisionin e Luana Vjollcës. Modelja Delijorgji ishte e ftuar në “Shiko kush luan”, ku ndër të tjera ka zbuluar edhe një aftësi të veçantë.

Ajo tha se mund të shikojë fatin e njerëzve nëpërmjet letrave. Bukuroshja u shpreh se letrat e saj janë me engjëj, dhe se ajo komunikon vetëm me engjëj. Rezi ka ironizuar faktin se ajo mund të parashikojë fatin. Kaq ka mjaftuar që përplasja e tyre nga emisioni të kalojë në rrjetet sociale. Kleoniki ka bërë një status për Rezin në Instastory, ku e cilëson si një personazh antipatik.

Por edhe aktori i humorit nuk ia ka përtuar, duke ia kthyer me të njëjtën monedhë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Dëborë dhe ngrica, temperaturat në minus për nesër

Sot pasdite (e premte, dt. 15) dhe nesër (e shtunë, dt. 16) priten reshje të dobëta në qarqet e jugut, ndërsa në pjesën tjetër...

Pamje të rënda/Përplasen 2 makina, kalimtari që priste në trotuar humb këmbët

Kalimtari që u përplas sot nga një makinë në Tiranë, për fat të keq ka humbur të dyja këmbët. Aksidenti i rëndë ndodhi mëngjesin...

Ne nuk jemi gati për Evropën pa Angela Merkelin

Nga: Mujtaba Rahman “Politico.eu” 2021 është viti kur Evropa do të duhet të mësojë që të jetojë pa Angela Merkelin. Kancelarja gjermane do të tërhiqet...

Rama do fërkojë duart, për sa kohë që opozitarët mbeten pragmatistë

Nga: Ben Andoni Do kishin një zë shumë më të besueshëm për publikun shqiptar nëse do të tregonin se konform programit dhe fizionomive, partitë e...

Vendim i papritur/ Një tjetër konkurrent i “Për’puthen” lë emisionin

Pavarësisht shikueshmërisë dhe suksesit në "Për'puthen", konkurrentët të pakënaqur marrin vendime për të lënë emisionin. Emini nga Kosova, ka marrë vendimin e papritur për tu...