E shtunë, 26 Shtator, 2020
23 C
Tirana

“O tullumbace e shfryrë, flluskë sapuni. O zemra ke fol ti për mua”, shoqja e Anës në “Përputhen” zihet keq me Shqipen

Më të lexuarat

U ekzekutua nga RENEA/ Çfarë u gjet brenda shtëpisë së të moshuarit në Elbasan

RENEA ka ekzekutuar sot Lefter Zhidrun, pas më shumë se 5 orësh rezistencë nga 71-vjeçari në banesën e tij. RENEA u fut nga tarraca e...

RENEA/ Kush e jep urdhrin e ekzekutimit? Eksperti tregon hapat që ndiqen

Një nga efektivët e RENEA ka treguar se si funksionon reparti RENEA në një situatë të ngjashme me ngjarjen e djeshme dhe kush janë...

“Kemi një specialist të ri që ka dalë në qarkullim”, Artan Hoxha zbardh detajet e forta të atentatit ndaj Preng Gjinit

Pak ditë më parë, 51-vjeçari Preng Gjini të cilit iu hodh makina në erë në Tiranë, nuk dha të dhëna të vlefshme për hetimin...

Prej 17 muajsh në kërkim, gjendet trupi i pajetë i 36-vjeçarit shqiptar në Greqi

Pas 17 muajsh kërkimi, është gjetur në Greqi trupi i pajetë i 36-vjeçarit shqiptar, Laert Beqaj. Ky i fundit humbi gjurmët mesnatën e 9...

“I kishte ardhur dita e perëndisë!”, ja çfarë thotë djali i madh i 71-vjeçarit që u ekzekutua në Elbasan (VIDEO)

71-vjeçari që u ekzekutua në përplasjen me forcat RENEA, ishte divorcuar dy herë më parë. Djali i Lefter Zhidrus ka thënë në një prononcim...

Detaje tronditëse nga masakra në Elbasan/ Lefter Zhidru kishte lidhje me bandat në Elbasan, Vlorë dhe Sarandë

Grupi hetimor po kryen veprimet e fundit të këqyrjes së vendit të ngjarjes, pas masakrës në Elbasan. Në banesën e 71-vjeçarit Lefter Xhidru, janë...

Ju atje “lart”, merreni videon e këtij burri që qan dhe shikojeni natë e ditë (VIDEO)

Nga: Mentor Kikia Ky burrë është një fermer në Korçë, i cili në janar i preu mollët që kishte mbjellë, sepse nuk e shiste dot...

“Pse i ndihmon kaq shumë njerëzit?”/ Rrëfimi prekës i Cunmulajt: Dua t’i ngjaj mamit sa thoi i gishtit të këmbës

Modelja e njohur, Emina Cunmulaj ishte ftuar sot në emisionin “Historia ime” në Tv Klan, teksa ka bërë një rrëfim si asnjë herë më...

Ndodh e papritura në emisionin “Përputhen”, konkurrenti largohet me urgjencë nga studio (VIDEO)

Çdo ditë emisioni "Përputhen” në Top Channel ofron shumë surpriza. Me plot të papritura ishte emisioni i djeshëm, ku një nga protagonistët e ka...

“Zhidro u qëllua me snajper”/ Artan Hoxha: Nëse do shpërthente tritoli, rrafshohej pallati

Gazetari Artan Hoxha ka zbardhur detaje të tjera nga ekzekutimi i Lefter Zhidros në Elbasan, nga forcat RENEA. Sipas gazetarit, nëse armatimi që 71-vjeçari kishte...

Në puntatën e parë të emisionit “Përputhen”, një nga vajzat, Ana, u shfaq e mërzitur pas një debati me mikeshën e saj të ngushtë. Kjo e fundit kishte vendosur që të merrte pjesë në emision, por ndryshe nga Ana, nuk ia doli të pranohej. Gjatë bisedës në studio, Ana kërkoi që mos ta ngacmonim më për këtë temë, pasi ajo nuk mund të hidhte ‘poshtë’ këtë miqësi për këtë rast.

Por konkurrentja tjetër, Shqipja, nuk e la me kaq, teksa e ngacmoi më tej. Ajo i tha se “në qoftë se shoqja të ka zili, ajo nuk është shoqe e mirë”. Kaq ka mjaftuar por edhe lakimi i emrit të saj nëpër rrjetet sociale që Xhiliola të vinte në studio dhe të ballafaqohej me Shqipen.

Pjesë nga debati:

Xhiliola: Dëshiroja një debat me Shqipen, si mund të ndërhysh pa e njohur personin në fjalë. Ti krijon një lloj antipatie se sa po i shkon pranë shoqes. Më duket diçka absurde të flasësh për dikë që nuk e njeh. Jo më kot kam ardhur, se ajo tha shoqja ka pasur zili për ty. Kur personi është aty fizik, atëherë ke për të folur. Ke krijuar antipati.

Shqipja: E njihja, jemi parë në audicione.

Xhiliola: Ke krijuar antipati, për mua dhe të gjithë publikun.

Shqipja: A e din sa më intereson? Ti ke thënë fjalët që ka thënë Ana. Çfarë kam thënë unë nga ana ime? Më thuaj çfarë kam thënë?

Lexo edhe :   “Do të gatuaj ty në vend të peshkut, kaq vlen ti!”, ofendime dhe ngritje zëri në "Përputhen" (VIDEO)
Lexo edhe :   “Çfarë ke që bërtet si laraskë? Je gjë gruaja ime që të jap llogari?”, plas sherri në "Përputhen" (VIDEO)

Xhiliola: Ke thënë të xhelozon.

Shqipja: Çfarë ke dëgjuar ti? Ti nuk ke dëgjuar as edhe një gjë. Kam shumë dëshirë të eci të studioj (përshkon me hapa studion)

Xhiliola: Ti nuk ke marr vesh asgjë, ke parë por s’ke dëgjuar. Të dëgjova, më dëgjo!

Xhiliola: Domethënë ti më mban mend, pak më para the nuk më mbaje mend.

Shqipja: Ti qenke fushë nga truri.

Xhiliola: Në momentin që vjen në emision të më cënosh mua, për një gjë që se kam thënë unë, nervozohem.

Shqipja: Unë i kam thënë Anës kështu. Ajo shoqe të ka pasur zili që në momentin e parë nuk është shoqe. Shikoni serinë e parë të gjithë, ju ftoj të gjithëve ta bëni, e më pas flisni me mua. Ti ke ardhur për t’u parë sot, a dëshiron ta lë karrigen? Është në tipin tim të jem këtu, t’i je mashtruese, vjen këtu dhe i transformon fjalët si dëshiron ti.

Xhiliola: O tullumbace e shfryrë, o flluskë sapuni. O zemra ke fol ti për mua, prandaj jam këtu unë.

Shqipja: Ti nuk dinë s’e çfarë thua.

Xhiliola: Pa qenë prezente jam lakuar si emër, imagjino të jem këtu çfarë bëhet.

Shqipja: Unë jam bombë me sahat, s’e ke parë prezantimin tim ti?!

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“OBSH bashkëpunon me Kinën”, virologia kineze: Koronavirusi u krijua në laborator

Virologia kineze, Li-Meng Yan, fajëson Kinën për pandeminë globale, teksa e akuzon atë se ka gënjyer për entitetin real të Sars-Cov-2. “Askush nuk po thotë...

Lefter Zhidru ishte konfliktuar me një banore të lagjes 5 muaj para ekzekutimit/ Policia jep detajet

Policia e Shtetit ka reaguar lidhur me lajmin e publikuar ditën e sotme në media, se një qytetare i kishte shprehur shqetësimin e saj...

EMRAT/ Shkatërrohet banda kriminale në Itali, arrestohen mbi 90 shqiptarë

Policia italiane ka shkatërruar një bandë kriminale e cila merrej me trafik ndërkombëtar të kokainës, heroinës dhe marijuanës. Sipas mediave italiane, lëndët narkotike importoheshin në...

Zgjedhjet presidenciale, Putin i ofron marrëveshje SHBA-ve

Presidenti rus Vladimir Putin ka propozuar një marrëveshje me Shtetet e Bashkuara për të shmangur ndërhyrjen në zgjedhje dhe çështje të tjera të brendshme...

Rrëzohet avioni ushtarak në Ukrainë, humbin jetën 20 studentë

Një avion ushtarak është rrëzuar në Ukrainë. Të paktën 20 persona kanë mbetur të vdekur. Avioni ushtarak  Antonov AN-26 u rrëzua pranë qytetit Chugheev...