Foto Galeri

“O Mona, të ka dalë botox-i dhe po merr arratinë”, qytetarët fyejnë rëndë Kryemadhin (foto)


               Publikuar në : 09:56 - 08/07/19 M. S

Teksa kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ftonte qytetarët për një pjesëmarrje masive në protestën që pritet të mbahet sot, një pjesë e komentuesve në rrjetin social Facebook kanë shpërthyer ndaj saj.

Me një gjuhë aspak etike, ata e kanë venë me ‘shpatulla pas murit’, duke theksuar se operacionet plastike e kanë shpërfytyruar.

Si rrallë herë, komentet fyese janë në masë, por këto se kanë ndalur aspak kryetaren e LSI-së të vijojë me misionin e saj.

Qytetarët të zhgënjyer, kanë shprehur dufin duke vënë në dukje se nuk dilet në protestë për asnjë parti, e ndërsa disa të tjerë janë marrë me paraqitjen e Kryemadhit.

 

 

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT