E hënë, 8 Mars, 2021
9 C
Tirana

Nusreti në telashe, policia e heton për videon e publikuar në rrjetet sociale

Shefi i kuzhinës më i famshëm në botë, Nusret Gokçe, po hetohet nga policia në vendin e tij, pas një videoje që ka publikuar në rrjetet sociale.

Një ndjekës i tij është ankuar se në video, Nusret-it i shihen pjesët intime, shkruam media turke, Hurriyet.

Sipas akuzuesit, shpërndarja e një video të tillë tek 33 milionë ndjekës është “Shkelje e moralit njerëzor”. Ai pretendon se video në fjalë është shpërndarë në rrjetet sociale të Nusret-it, ku ai ka mbi 33 milionë ndjekës dhe përbën “Shkelje të moralit njerëzor”.

Pak kohë më parë, restoranti i tij në Dubai ishte kryefjala mediatike në opinionin publik, pasi disa zyrtarë të lartë të shtetit shqiptar, si Minsitri për Rindërtimin, Arben Ahmetaj dhe nurmi dy i Bashkisë Tiranë, Arbër Mazniku darkuan në një kohë kur vendi ishte i përfshirë nga përmbytjet.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Zgjedhjet e 25 prillit, Facebook paralajmëron partitë politike

Platforma sociale, “Facebook” ka bërë një thirrje për partitë politike, duke u kërkuar atyre të jenë transparente për mënyrën se si do të financojnë...

Meta rikthehet në krye të LSI-së, nëse fiton Rama? Ja si përgjigjet Kryemadhi

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, shprehet e bindur se opozita e bashkuar, në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit do të marrë...

Zelanda e Re tronditet nga tërmeti me magnitudë 6.6 ballë

Zelanda e Re është tronditur nga një tërmet me magnitudë6.6 në brigjet e saj lindore, vetëm disa ditë pasi një varg tërmetesh në të...

Berisha: PD-ja po shkon drejt fitores së sigurt, Rama po xhiron në boshllëk

Ish-kryeministri Sali Berisha, është i bindur se Partia Demokratike po shkon drejt fitores së sigurt të zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit. I ftuar në PolitikOn,...

Anulohen votat e partive boshnjake dhe rome në komunat me shumicë serbe

Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa ka anuluar në tërësi votat në zgjedhjet e 14 shkurtit, për subjektet politike boshnjake në komunat të banuara...